Nasz narodowy przewoźnik uruchamia nową trasę! Rewelacja, skusisz się?

Takie wiadomości bardzo lubimy słyszeć i przekazywać, rzecz jasna, dalej! Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają nową trasę z Warszawy. Z początkiem 2024 roku klienci PLL LOT polecą w nowym kierunku malowniczej Azji.

Ta nowość będzie prawdziwym HITEM! Już za kilka miesięcy odbędzie się pierwszy rejs z Warszawy do Taszkent, stolicy Uzbekistanu. Dokładnie będzie to miało miejsce 23 lutego 2024 r. Samolot wystartuje z Polski o godzinie 23:00 i wyląduje w kraju Azji Środkowej o godz. 9.05 czasu lokalnego. Z kolei lot powrotny będzie rozpoczynał się o godz. 10.15, a lądowanie w Warszawie odbędzie się o godz. 13:00.

Loty będą odbywać się 3x w tygodniu – w środy, piątki i niedziele. Powroty mają odbywać się w poniedziałki, czwartki i soboty.

Zaproponowany rozkład odpowiada na potrzeby pasażerów tranzytowych, wybierających Warszawę jako punkt przesiadkowy oraz stanowi atrakcyjną ofertę dla tych pasażerów, dla których punktem początkowym będzie Warszawa. Osoby podróżujące w tranzycie uzyskają dostęp do praktycznie całej siatki połączeń PLL LOT w Europie Zachodniej, Skandynawii oraz Europie Środkowej w czasie krótszym niż 4 godziny – powiedział Michał Fijoł, Prezes Zarządu PLL LOT.

Michał Fijoł nie kryje nadziei, że kierunek skradnie serca polskich turystów. Główną atrakcją miasta jest kompleks Hast Imam i współczesny meczet. Można zobaczyć tu również Kukeldasz, czyli średniowieczną medresę, Taszkiencki Uniwersytet Islamski i zespół Hawendi Tachura, w którego skład wchodzą trzy mauzolea.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też