Na pokładzie znaleziono list z pogróżkami! Samolot musiał zawrócić po 20 minutach lotu

Na pokładzie mogą zdarzyć się różne sytuacje od uciążliwych pasażerów do poważniejszych turbulencji, jednak ta która miała miejsce w samolocie EgyptAir lecącym do Moskwy to coś nietypowego. Jak informuje PAP, maszyna musiała zawrócić na lotnisko w Kairze po 22 minutach od startu. Na pokładzie maszyny znaleziono list z pogróżkami.

Z komunikatu przewoźnika nie wiadomo, kto napisał wiadomość ani jaka była jej treść. Wiadomo, że Airbus A220-300 bezpiecznie wylądował z powrotem na lotnisku. Podjęto wszelkie niezbędne środki ostrożności w tej kwestii.

List z pogróżkami musiał zostać poważniej potraktowany, ponieważ w 2015 roku na półwyspie Synaj rozbił się lecący z kurortu Szarm el-Szejk rosyjski samolot. Po tym zdarzeniu zawieszone zostały połączenia lotnicze między Kairem i Moskwą. Według rosyjskich śledczych przyczyną katastrofy był wybuch bomby na pokładzie maszyny. Do zamachu przyznała się lokalna filia terrorystycznej organizacji Państwo Islamskie.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,895ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze