Na pewno jeszcze nie widziałeś, żeby pilot tak wsiadał do samolotu! Wciskał się przez okno (film)

Nietypowa sytuacja miała miejsce na jednym z lotnisk w USA. Pilot linii lotniczej Delta musiał wejść do kabiny Boeinga 737 przez okno. Oczywiście chwila to została sfilmowana, jednak tym razem nie przez pasażera. Zarejestrowała ją jedna z kamer na lotnisku, a film obiegł sieć. Na filmie widać jak jeden z pilotów próbuje dosłownie wcisnąć się do kokpitu przez małe okno. Nie jest to jednak takie proste. Podczas pierwszej próby chce wejść do środka nogami, podtrzymując się kolegi. Okazuje się jednak, że to najlepszy pomysł, a następny okazał się bardziej szalony ale też skuteczny. Wyobraź sobie widok wciskającego się pilota przez okienko w kokpicie i to jeszcze na główkę. A czekaj, nie musisz sobie wyobrażać, po prostu zobacz:

Piloci mieli przygotować się do lotu. Okazało się jednak, że zasilanie wewnątrz samolotu zostało wyłączone i mężczyźni nie są w stanie wejść do kabiny przez drzwi.

Jak informuje Radio Zet, problem był z wpisaniem kodu na specjalnej klawiaturze numerycznej znajdującej się przed kabiną.

– W samolotach tego typu jeśli zewnętrzne zasilanie w kokpicie zostało wyłączone, a drzwi do niego zostały zamknięte, to mogło dojść do blokady. Istnieje kilka systemów, które można włączyć za pomocą przełącznika na zewnątrz kokpitu, ale nie jestem pewien, czy zaliczają się do tego drzwi – pilot tłumaczył dziennikarzom Live and Let’s Fly.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też