Mężczyzna wypadł z samolotu tuż po kłótni z załogą!

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek. Na pokładzie jednego z tureckich samolotów doszło do awantury, która skończyła się dramatem. Z maszyny wypadł 30-letni Brytyjczyk. Niestety nie przeżył tego wypadku.

Jak informuje telegraph.co.uk, Brytyjczyk zmarł po upadku z samolotu na pas startowy na lotnisku Dalaman w południowo-zachodniej Turcji. Do zdarzenia doszło we wtorek.

Tragiczny wypadek na lotnisku

Lokalne media podały, że załoga samolotu próbowała usunąć z pokładu 30-latka. W wyniku przepychanek mężczyzna spadł na płytę lotniska. Nieprzytomny pasażer został zabrany do szpitala. Miał złamane żebra. Nie odzyskał już przytomności.

Przed tą tragiczną sytuacją, mężczyzna podobno miał spędził 3 dni na lotnisku czekając na lot do domu, po uprzedniej utracie biletu.

Z tego powodu mężczyzna był już zdenerwowany i zaczął kłótnie z załogą. Pracownicy linii uznali jego zachowanie za ryzykowne dla bezpieczeństwa lotu i chcieli go wyprosić z samolotu. Takiego zakończenia jednak nikt się nie spodziewał.

W tej sprawie będzie prowadzone dochodzenie.

Lotnisko Dalaman jest jednym z najbardziej ruchliwych w kraju i obsługuje nadmorskie kurorty, w tym Marmaris i Fethiye, które są popularne wśród brytyjskich turystów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here