Masz więcej niż 18 lat i chcesz podróżować rok za darmo? Ta akcja jest dla Ciebie!

Live Anywhere on Airbnb – to nowy program Airbnb. W jego ramach 12 osób będzie mogło mieszkać w obiektach firmy w różnych miejscach przez rok zupełnie za darmo. Uczestnicy będą zachęcani do zaprojektowania własnego planu podróży oraz wybrania własnych lokalizacji i długości czasu pobytu.

Rok w podróży za darmo brzmi jak marzenie prawda? Airbnb zainspirowane rosnącym zainteresowaniem pracą zdalną z dowolnego miejsca na ziemi, stworzyło wyjątkowy program. Chce zapłacić kilkunastu ludziom za życie w stylu nomadów. W projekcie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat. Mało tego! Każdy z uczestników będzie mógł zabrać ze sobą 3 towarzyszy. Airbnb opłaci transport.

Jak podaje portal Wp.pl, na pierwsze pięć miesięcy swojej podróży uczestnicy programu otrzymają od 12 do 24 tysięcy dolarów. Kwota zależeć będzie od liczby towarzyszy.


Jakie zadanie będą mieli uczestnicy programu? Proste! Będą się dzielić swoimi doświadczeniami. W ten sposób firma będzie mogła jak najlepiej dostosować swoją platformę i oferowane usługi do osób, które preferują koczowniczy tryb życia i pobyty długoterminowe.

Aplikacje można składać poprzez stronę internetową: airbnb/liveanywhere. Masz czas do 30 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here