Masz już dość tego kraju? Zrób sobie roczną przerwę! Za wszystko ci zapłacą

Masz dość siedzenia w tym kraju? Zrób sobie roczną przerwę. Airbnb ma propozycję nie do odrzucenia. Firma szuka gospodarza do wyremontowanego domu na Sycylii. Sambuca to jedno z najpiękniejszych miasteczek w Włoszech. Za wszystko ci zapłacą!

Miasteczko Sambuca w minionym roku wystawiło za 2 euro 20 domów. Platforma Airbnb zakupiła jeden z domów. Teraz po generalnym remoncie szuka gospodarza. Musisz mieć skończone 18 lat i znać język angielski, bo włoskiego nauczysz się na miejscu na koszt firmy. Przez cały rok będziesz mógł mieszkać tam za darmo. Firma zapłaci również za loty i transfer z lotniska. Dobra wiadomość jest taka, że możesz zabrać ze sobą partnera, przyjaciela czy nawet całą rodzinę (max. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci).

Akcja sprzedaży domów za przysłowiowy grosz okazała się sukcesem, a rozpoczęte remonty dały pracę lokalnym firmom. Dodatkowo miasto odmłodniało i stało się różnorodne kulturowo. Wszyscy, którzy trafiają do miasta mają kochać naturę i włoską kulturę. Takich osób szuka Airbnb. Ważnym aspektem jest też zaangażowanie w życie miasteczka.

Jeśli jesteś gotowy od 30 czerwca 2022 r. przenieść się na Sycylię i dogadasz się bez problemu po angielsku, to skorzystaj z przygody. Może to będzie przygoda życia!

Jak pewnie doskonale wiesz, Airbnb to platforma, za pośrednictwem której wynajmujesz miejsca noclegowe na całym świecie. Tak też ma funkcjonować wyremontowany dom, w którym zamieszkasz. Musisz wynajmować jeden pokój i przyjmować w nim gości. Zarobki z wynajmu idą dla ciebie!

Ogłoszenie jest świetną opcją dla osób mogących pracować zdalnie. Zarobki z wynajmu pokoju będą dodatkowym zastrzykiem finansowym. Gotowy? Aplikuj.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

  1. Jeżeli „ten kraj” to Polska, to niestety nie da się 🙂 Cytat ze strony, którą linkujecie: Must be 18+ and resident in one of the following countries/regions: Argentina, Austria, Australia, Belgium, Canada (excluding the Province of Quebec), Chile, mainland China, Denmark, France, Germany, Hong Kong, Ireland, India, Italy, Japan, Malaysia, Mexico, Netherlands, New Zealand, Norway, Philippines, Portugal, Singapore, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, UK, or US.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,891ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze