Ludzie utknęli na 2 godziny na roller coasterze

Czasami pech przyjmuje spektakularne wręcz rozmiary. Zaświadczyć o tym mogą osoby, które na 2 godziny utknęły 91 metrów nad ziemią w wagonikach roller coastera w Stanach.

Pech gigantycznych rozmiarów

Do nietypowej sytuacji doszło w poniedziałek w parku rozrywki Cedar Point w stanie Ohio. Wagoniki olbrzymiego roller coastera o nazwie Millennium Force zatrzymały się w trakcie wjeżdżania na najwyższy punkt konstrukcji. Nagła awaria sieci energetycznej wyłączyła z użytku prawie wszystkie maszyny w parku. Ludzie utknęli w wagonikach na dwie godziny. Na szczęście zadziałały hamulce awaryjne i nikomu nic się nie stało.

Według informacji rzecznika parku Cedar Point, awaria spowodowana był wypadkiem drogowym, podczas którego samochód wjechał w słup energetyczny. Odcięło to dopływ prądu do części parku, w tym do największej jego atrakcji: kolejki Millennium Force. Niektóre z roller coasterów były w stanie poruszać się powoli dzięki zastępczym generatorom prądotwórczym, dzięki czemu pasażerowie mogli w miarę szybko dostać się z powrotem na ziemię.

Prąd przywrócono po dwóch godzinach, a pechowi pasażerowie nie omieszkali wrzucić swoich relacji z tego wydarzenia do sieci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here