Lotnisko Chopina: policja zatrzymała 8 osób zajmujących się bagażami

Jak informuje portal warszawawpigulce.pl, wczoraj (tj. 27.03) na Okęciu doszło do incydentu. Kryminalni zatrzymali osiem osób, które na lotnisku zajmowały się bagażami. 

Zatrzymanie było efektem współpracy Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowy i Komisariatu Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie. Działania przeciwko przemytnikom i złodziejom bagażowym zakończyły się sukcesem.

Na Okęciu zatrzymano 8 osób

Materiały dowodowe doprowadziły do zatrzymania 8 pracowników obsługi bagażowej, którzy dokonali kradzieży 8600 sztuk papierosów z bagażu obywatela Armenii na kwotę 1700 zł.

Mężczyznom grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Mogą też zostać dyscyplinarnie zwolenieni z pracy. Obywatel Armenii również poniesie konsekwencje. Papierosy, które przewoził, nie posiadały akcyzy.

Poprzedni artykuł250 000 biletów 25% taniej w Ryanair
Następny artykułSzalona Środa z tańszymi lotami na wiosnę! Ceny od 189 zł!
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here