LOT rozwija się w Szczecinie. Kolejne połączenie już w sprzedaży

Polskie Linie Lotnicze LOT już 27 maja uruchomią czwarte połączenie w ciągu dnia między Szczecinem a Warszawą. Dodatkowe rejsy umożliwią pasażerom ze Szczecina wygodne przesiadki na większość porannych i wieczornych rejsów do kluczowych miast w Europie Zachodniej.

Rejs LO3937 będzie startował z Warszawy codziennie o godzinie 22:55 by wylądować w Szczecinie o 00:05. Nowe połączenie ze Szczecina (rejs LO3938) wystartuje codziennie o 5:45 by wylądować w Warszawie o 6:50. Dzięki takiemu rozkładowi, podróżujący ze Szczecina będą mogli odbyć jednodniową podróż bez konieczności nocowania – zarówno do Warszawy jak i kilkudziesięciu innych miast w Europie.

Kup bilet LOT-u

Rafał Milczarski, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT, powiedział:

Poranny wylot ze Szczecina doskonale łączy się ze wszystkimi kluczowymi porannymi wylotami z Warszawy, dzięki czemu po zaledwie kilkudziesięciu minutach przesiadki na Lotnisku Chopina, pasażerowie mogą udać się dalej w podróż do Paryża, Frankfurtu, Londynu, Mediolanu, Brukseli, Pragi, Budapesztu i wielu innych miast. Dzięki przemyślanemu rozkładowi w taki sam sposób będzie można jeszcze tego samego dnia wrócić do Szczecina.

Poprzedni artykułZima nie zaskoczy wrocławskiego lotniska. Nowa inwestycja już ruszyła!
Następny artykułWkrótce otwarcie niezwykłej podwodnej rezydencji na Malediwach
blank
Redaktor Tanie-Loty.pl, prowadzi również własnego bloga podróżniczego. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania globtroterka. Mistrzyni wyłapywania okazji i latania za grosze. W wolnym czasie planuje kolejne wojaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here