LOT rozwija się w Szczecinie. Kolejne połączenie już w sprzedaży

Polskie Linie Lotnicze LOT już 27 maja uruchomią czwarte połączenie w ciągu dnia między Szczecinem a Warszawą. Dodatkowe rejsy umożliwią pasażerom ze Szczecina wygodne przesiadki na większość porannych i wieczornych rejsów do kluczowych miast w Europie Zachodniej.

Rejs LO3937 będzie startował z Warszawy codziennie o godzinie 22:55 by wylądować w Szczecinie o 00:05. Nowe połączenie ze Szczecina (rejs LO3938) wystartuje codziennie o 5:45 by wylądować w Warszawie o 6:50. Dzięki takiemu rozkładowi, podróżujący ze Szczecina będą mogli odbyć jednodniową podróż bez konieczności nocowania – zarówno do Warszawy jak i kilkudziesięciu innych miast w Europie.

Kup bilet LOT-u


Rafał Milczarski, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT, powiedział:

Poranny wylot ze Szczecina doskonale łączy się ze wszystkimi kluczowymi porannymi wylotami z Warszawy, dzięki czemu po zaledwie kilkudziesięciu minutach przesiadki na Lotnisku Chopina, pasażerowie mogą udać się dalej w podróż do Paryża, Frankfurtu, Londynu, Mediolanu, Brukseli, Pragi, Budapesztu i wielu innych miast. Dzięki przemyślanemu rozkładowi w taki sam sposób będzie można jeszcze tego samego dnia wrócić do Szczecina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here