Łódź zyskała świetne połączenie! Polecisz?

Irlandzki przewoźnik świętował uruchomienie nowego połączenia z Łodzi do Aten, a także rozpoczęcie sezonu letniego. Połączenie jest nowością na sezon letni 2018 i będzie realizowane raz w tygodniu – w soboty. Ryanair obsługuje w Łodzi 4 trasy: do Aten, Dublina, East Midlands oraz Londynu.

Z tej okazji tani przewoźnik wprowadza do sprzedaży bilety na nowej trasie już od 106 zł na podróż w czerwcu 2018r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są jedynie do wtorku (15 maja) do północy.

Nowe połączenie to nowe możliwości

Olga Pawlonka, Dyrektor sprzedaży i marketingu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach powiedziała:


Cieszymy się bardzo mogąc oficjalnie zainaugurować początek sezonu letniego oraz pierwszy lot z Łodzi do Aten. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej zrobić to już dziś.

Anna Midera, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta powiedziała:

Nie ma przyjemniejszego momentu dla prezesa lotniska niż inauguracja nowych połączeń. Ateny to znakomity wakacyjny kierunek, a Grecja to w sezonie letnim 2018 najpopularniejsze miejsce wypoczynku turystów z Polski. Położone w centrum Polski łódzkie lotnisko jest znakomitą lokalizacją do rozpoczynania zagranicznych podróży – do nas z każdego miejsca w kraju jest tak samo blisko. Tych którzy nie zaplanowali jeszcze swoich wakacji zapraszam do korzystania z oferty Ryanair-a. Proszę się jednak spieszyć bo bilety do Aten cieszą się ogromnym zainteresowaniem pasażerów.

Cieszę się również ze współpracy nawiązanej z lotniskiem w Atenach – powitanie i grecka „uczta” dla pierwszych pasażerów samolotu Ryanair’a organizowane są wspólnie – po polskiej i greckiej stronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here