Jeśli chodzi o bezpieczeństwo pasażerów na pokładzie, to tego na pewno jeszcze nie widziałeś!

Filmy instruktażowe pokazujące procedury zachowania się w samolocie i w razie jakichkolwiek zagrożeń są coraz ciekawsze. Linie lotnicze starają się podchodzić do sprawy z coraz to większym dystansem i humorem, nie tracąc przy tym powagi sytuacji. I tak United Airlines ma nowego partnera do edukacji pasażerów. Jest nim Spider-Man.

Spider-Man uczy bezpieczeństwa w samolocie

Firma połączyła siły z Sony i Marvelem, aby wprowadzić superbohatera w świat filmów demonstracyjnych dotyczących bezpieczeństwa podczas lotu. Pasażerowie lecący na pokładzie United będą oglądali krótki film, który wyjaśnia wszelkie procedury lotnicze i pokaże, co robić w sytuacji awaryjnej. Nie będziemy uprzedzać, ale wspomnimy tylko, że jak to na superbohatera przystało, Spider-Man ściga złoczyńców.

Partnerstwo wyprzedza premierę nowego filmu, który trafi do kin 2 lipca – Spider-Man: Far From Home.

Mark Krolick, wiceprezes ds. Marketingu United w komunikacie prasowym napisał:

Przez dziesięciolecia Spider-Man konsekwentnie pokazywał, jak ważne jest wykorzystywanie mocy do czynienia dobra i utrzymywania bezpieczeństwa publicznego. Wierzymy również, że naszym największym obowiązkiem jest zapewnienie naszym klientom i załodze bezpieczeństwa na pokładzie naszych samolotów. Jesteśmy podekscytowani faktem, że Spider-Man i jego przyjaciele, wraz z naszymi pracownikami, zwracają nową uwagę na wideo bezpieczeństwa na pokładzie i kreatywnie angażują klientów w tak ważne tematy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here