Holandia otwarta dla Polaków! Szczepienia ani testy nie są już potrzebne!

Holandia dołączyła do państw, do których Polacy wjadą bez testów i kwarantanny. Zwolnienie dotyczy wszystkich podróżujących z Polski. By być zwolnionym z testów nie jest wymagane szczepienie.

Holenderski Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i Środowiska (RIVM) ponownie uznał RP za państwo o niskim ryzyku zagrożenia COVID-19 (oznaczając Polskę kodem żółtym zamiast pomarańczowego).

Co to oznacza dla podróżujących?

Oznacza to, że od 10 czerwca 2021 roku wobec podróżujących z Polski wszelkimi środkami transportu znosi się obowiązek testowania na COVID-19 oraz zalecenie 10-cio dniowej samoizolacji.

Od 5 czerwca 2021 r. obowiązuje 3. etap zmniejszania ograniczeń. W określonym reżimie sanitarnym otwarte są kina, teatry, muzea, parki rozrywki, baseny i sauny itp. Możliwe jest świadczenie usług we wszystkich zawodach kontaktowych. Sklepy przyjmują ograniczoną liczbę klientów jednocześnie. Restauracje i kawiarnie mogą obsługiwać klientów w godz. 06:00-22:00.

Wcześniej 1 czerwca Holandia zniosła także obowiązek przedstawiania testów podróżnym tranzytowym:

Zmiany ucieszą wszystkich planujących podróż do Królestwa Niderlandów. Tanie loty do Holandii znajdziecie w naszej wyszukiwarce lotów.

Anna Pustizzi
Anna Pustizzi
Z Tanimi Lotami związana od 2010 roku. Szefowa redakcji i opiekun Społeczności. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieciaków i żona pilota samolotów. Pasjonuje się dobrą kuchnią i uwielbia wyszukiwać tanie loty. Kocha polskie morze i ma słabość do włoskiej pizzy.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,909ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze