Geniusz? Ten pasażer znalazł sposób, żeby podczas lotu nie zakładać maseczki! Wpadłeś na to?

W obecnych pandemicznych czasach ma miejsce coraz więcej awantur na pokładzie, które są podyktowane niechęcią poddania się nowym zasadom obowiązującym na pokładzie. Mandaty sypią się jak z rękawa, a wiele osób uważa, że i tak ich wysokość jest zbyt niska. Turysta z Wielkiej Brytanii nie chciał zakładać maski podczas lotu, ale też nie chciał się awanturować. Zastanawiał się jak można oszukać system i udało mu się.

Jadł 4 godziny chipsy

Jak informuje Daily Mail, mężczyzna leciał na Teneryfę. Przez całą podróż jadł chipsy, żeby nie musieć zakładać maseczki. O swoim pomyśle napisał na Facebooku.

Excellent purchase … " British tourist makes tube of Pringles last four hours to avoid wearing coronavirus face…

Opublikowany przez Cipriana Mocanu Sobota, 5 września 2020

W końcu maseczki można ściągać podczas posiłków. Geniusz? To był eksperyment. 41-latek nie zamierzał nie zakładać maseczki podczas lotu, ale chciał sprawdzić czy uda mu się tego uniknąć. Sytuacja miała miejsce na pokładzie linii easyJet. Mężczyzna kupił chipsy w samolocie. Przegryzał je co dwie i pół minuty, co dało w sumie 4 godziny lotu. Maseczkę założył tylko idąc do toalety i podczas umieszczania walizki w schowku nad głową.

Pasażer jednak nie namawia do nienoszenia maseczek, bo wie że ich używanie jest obecnie konieczne. Jednocześnie przewoźnik przypomina, by wszyscy na pokładzie zachowywali się odpowiedzialnie, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo innych pasażerów. W tym przypadku nikt nie skarżył się na zachowanie tego pasażera.

2 KOMENTARZE
  1. Jak bym siebie widział kilka tygodni temu jak wracałem z Grecji 😀

  2. ja nic nie jadłam i nie piłam, a maski na pokładzie nie miałam. Przecież nie wysadzą podczas lotu 😂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here