FlixBus ruszył z wakacyjnym kalendarzem – milion biletów od 5 zł

Już teraz pasażerowie mogą rezerwować bilety na wakacyjne podróże FlixBusem aż do 6 września – w ramach letniego rozkładu, który obejmuje wszystkie dotychczasowe połączenia przewoźnika w Polsce, a także kilka nowych destynacji.

Ceny zaczynają się od 5 zł na połączeniach krajowych i 25 zł na międzynarodowych. Łącznie FlixBus oferuje blisko 1 000 000 biletów na wakacje.

Ruszają nowe połączenia FlixBusa

Z końcem czerwca ruszą połączenia do popularnych nadmorskich kurortów, takich jak:

 • Krynica Morska,
 • Międzyzdroje,
 • Mielno,
 • Darłowo,
 • Jarosławiec.

FlixBus uruchomił wakacyjny kalendarz rezerwacji

Od teraz pasażerowie mogą planować swoje podróże aż do 6 września. Możliwość zakupu biletów obejmuje wszystkie dotychczasowe połączenia, które oferował FlixBus, a także kilka nowych miejscowości z nowej siatki operatora. Systematycznie w trakcie lata będą dodawane kolejne nowe połączenia.

Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska powiedział:

Aby umożliwić naszym pasażerom zaplanowanie letnich wyjazdów, wydłużamy kalendarz do końca wakacji na wszystkich dotychczas dostępnych połączeniach, a także kilku nowych. Proces uzyskiwania zezwoleń na nasz nowy rozkład jest w toku. Większości z nich oczekujemy z końcem lipca, także trasy z nowej siatki połączeń będą sukcesywnie uruchamiane w kolejnych tygodniach i włączane na bieżąco do sprzedaży. Chcemy jednak dać możliwość rezerwacji podróży w całym okresie wakacyjnym już teraz. Stąd, niezależnie od procesu uzyskiwania zezwoleń na nowe połączenia, otwieramy kalendarz aż do początku września.

Otwarcie letniego kalendarza daje pasażerom FlixBusa możliwość kupienia biletów z wyprzedzeniem na wszystkie dotychczasowe połączenia. Ale wakacje to też nowe destynacje oferowane przez partnerów współpracujących z FlixBusem.

Kierunkiem, który latem cieszy się dużą popularnością jest także Zagrzeb, do którego można dojechać bezpośrednim połączeniem z Krakowa.

Pierwsze zezwolenia FlixBusa

Pierwszymi liniami, na które europejski lider dalekobieżnych połączeń autobusowych otrzymał zezwolenia są:

 • ​​​1201 Warszawa-Krynica Morska (obsługiwana przez PKS Szczecinek) na trasie:
  Warszawa – Ostróda – Elbląg – Stegna – Sztutowo – Kąty Rybackie – Krynica Morska
 • 1351 Warszawa-Bydgoszcz (obsługiwana przez PKS w Bydgoszczy) na trasie:
  Warszawa – Lotnisko Modlin – Płock – Włocławek – Ciechocinek – Toruń – Bydgoszcz
 • 1368 Kraków-Częstochowa (obsługiwana przez Mobilis) na trasie:
  Kraków – Katowice – Chorzów – Bytom – Lotnisko Katowice-Pyrzowice – Częstochowa
 • 1369 Kraków-Cieszyn (obsługiwana przez TPO Pastuszak) na trasie:
  Kraków – Sosnowiec – Katowice – Żory – Jastrzębie Zdrój – Zebrzydowice – Cieszyn

Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska powiedział:

Wszystkie zaplanowane połączenia w siatce połączeń do końca tego roku mają już zakontraktowanych partnerów autokarowych. Ze względu na duże zainteresowanie współpracą ze strony polskich przewoźników, analizujemy możliwości dodania kolejnych linii jeszcze w tym roku w oparciu o model współpracy partnerskiej. Rozpoczynamy również proces poszukiwania partnerów na linie planowane na przyszły rok.

 Sprawdź kalendarz FlixBusa

Poprzedni artykułNajciekawsze szkockie wyspy, które musisz zobaczyć
Następny artykułSamolot musiał lądować na innym lotnisku! Wszystko przez drony. Będą kary!
blank
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here