Emirates najlepszą linią lotniczą roku

Linie Emirates zdobyły tytuł linii lotniczej roku w tegorocznej edycji nagród Air Transport Awards. Przewoźnik otrzymał prestiżowe wyróżnienie na podstawie ocen jury, w którego skład weszli dyrektorzy i eksperci z różnych sektorów branży lotniczej.

Emirates najlepszą linią lotniczą

Nagrody Air Transport Awards przyznawane są co roku w najważniejszych kategoriach związanych z branżą lotniczą.

Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy Emirates, powiedział:

To dla nas zaszczyt, że jakość naszych usług została doceniona w tegorocznej edycji Air Transport Awards. W naszej działalności koncentrujemy się na pasażerach, chcąc zapewnić im jak najlepsze wrażenia z podróży zarówno na ziemi, jak i na pokładzie poprzez nieustanne inwestycje w nowoczesną flotę, nowatorskie produkty i doskonalenie usług. Ponadto wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby spełniać, a nawet przewyższać oczekiwania naszych klientów. Ta nagroda stanowi owoc ciężkiej pracy i starań personelu naszych linii, który codziennie daje z siebie wszystko, zajmując się naszymi pasażerami i dbając o wysoki poziom usług.

Poprzedni artykułPoznaj najlepsze lotniska na świecie 2018 roku! My już znamy zwycięzcę!
Następny artykułPilot zrzucił 30 ton paliwa, by ratować pasażerkę
blank
Redaktor Tanie-Loty.pl, prowadzi również własnego bloga podróżniczego. Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania globtroterka. Mistrzyni wyłapywania okazji i latania za grosze. W wolnym czasie planuje kolejne wojaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here