Ekstremalne turbulencje na pokładzie. Niektórzy wylecieli z siedzeń. Panika i krzyk (film)

Zazwyczaj loty samolotami pasażerskimi przebiegają bezproblemowo. Można co najwyżej liczyć na nieuprzejmych współpasażerów albo zagubiony bagaż. Ten lot był jednak koszmarny. Każdy z obecnych na pokładzie pasażerów na pewno chciałby szybko zapomnieć o tym wydarzeniu, ciesząc się, że wszystko skończyło się dobrze. Pasażerowie krzyczeli z przerażenia, gdy ich samolot wpadł w silne turbulencje w ten weekend. Maszyna linii IndiGo leciała z Rijadu w Arabii Saudyjskiej do Kaszmiru w Indiach.

Przerażające chwile na pokładzie

Jak informuje The Sun, do dramatycznych sytuacji doszło dosłownie 10 minut przed lądowanie. Zaczęło się od lekkich drgań, które szybko nabrały siły. Przerażające sceny trwały 2 minuty. Pasażerowie krzyczeli i płakali. Niektórzy nawet wypadli z siedzeń.

Zwłaszcza starsi pasażerowie byli przestraszeni. Wiele osób głośno się modliło o bezpieczne wylądowanie. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak trzęsie samolotem i słychać, co dzieje się na pokładzie. Załoga próbowała uspokajać podróżnych.

Na szczęście wszystko się uspokoiło. Samolot wylądował bezpiecznie. Pasażerowie zostali przewiezieni na obowiązkową kwarantannę.

Aby ustrzec się przed jakimkolwiek negatywnym skutkiem wejścia samolotu w strefę turbulencji, wystarczy mieć zapięte pasy przez cały czas trwania lotu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here