Dobre wieści! LOT znosi opłaty za zmiany rezerwacyjne na wszystkich połączeniach

Podróżni korzystający z usług Polskich Linii Lotniczych LOT mogą od dzisiaj odetchnąć, ponieważ od teraz bez problemu wielokrotnie zmienią plan swoich podróży bez dodatkowych opłat.

LOT wprowadza udogodnienia

Jak informuje Rynek Lotniczy, to już kolejne udogodnienie, jakie LOT wprowadza dla swoich pasażerów w czasie pandemii. Wcześniej nowe i elastyczne zasady zarządzania rezerwacją doprowadziły do zwiększenia kwestii bezpieczeństwa i ulepszyły kontrolę nad planem podróży.

PLL LOT wychodzi na wprost oczekiwaniom pasażerów, jakie wynikają z raportu Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych IATA i firmy McKinsey & Company. W czasie pandemii decydującym kryterium w wyborze biznesowej podróży lotniczej jest możliwość dokonywania modyfikacji w rezerwacji biletów, no i oczywiście dostępność połączeń bezpośrednich.

Przedstawiciele polskiego przewoźnika tłumaczą, że rozumieją potrzeby swoich klientów w obliczu stale zmieniających się obostrzeń w poszczególnych krajach. Obecnie najważniejszy jest maksymalny poziom bezpieczeństwa, komfort i elastyczność w planowaniu podróży. PLL LOT oferuje zatem elastyczność rezerwacji i łatwe zarządzanie nią online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here