Dobre wieści dla Trójmiasta! Swiss będzie latał z Gdańska

Dobre wieści dla mieszkańców Gdańska i okolic. Lotnisko im. Lecha Wałęsy już niedługo wzbogaci się o nową trasę. Szwajcarskie linie lotnicze Swiss ogłosiły właśnie, że na wiosnę zaczną latać pomiędzy Gdańskiem a Zurychem. 

Z Gdańska do malowniczej Szwajcarii

Od początku sezonu letniego, a dokładnie od 31 marca 2019, Swiss połączy Trójmiasto z Zurychem. Pasażerowie będą mogli skorzystać z 4 rejsów tygodniowo. Będą się one odbywały w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Loty na tej trasie będą realizowane przez Bombardiera CS 100. Z Gdańska do Zurychu wylecimy o godzinie 14:35, a podróż potrwa 2 godziny.

Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, Tomasz Kloskowski nie ukrywa swojego zadowolenia w związku z ogłoszeniem nowej trasy:

Nieustanie zabiegamy o nowe połączenia, zarówno wśród przewoźników operujących już z Gdańska, jak i u tych, których na naszym lotnisku jeszcze nie ma. Co jakiś czas możemy świętować sukcesy naszych ciężkich starań. Oczywiście, gdy mówimy nie tylko o ogłoszeniu nowego połączenia, ale również o pojawieniu się w Porcie Lotniczym Gdańsk nowego przewoźnika, nasza radość jest jeszcze większa. Z pewnością pozyskanie w Gdańsku linii Swiss możemy zaliczyć do wspaniałych wiadomości.

 

2 KOMENTARZE
  1. Bardzo dobra wiadomość Panie Prezesie cieszymy się z panem. Jeszcze przydałoby się do Francji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here