Disney uruchomi własną linię lotniczą!

Disney planuje uruchomić własną linię lotniczą. Jak na razie plany dotyczą jedynie Stanów Zjednoczonych, ale sam pomysł już rozpala wyobraźnię.

Jak donosi justdisney.com, nowa gałąź amerykańskiej korporacji będzie obsługiwała połączenia z Orlando na Florydzie do Detroit, Chicago, Nowego Jorku i Los Angeles. W Orlando znajduje się Walt Disney Land World, czyli gigantyczny park rozrywki i jednocześnie najczęściej odwiedzane miejsce na świecie (tak!). Firma Disney ma zamiar zakupić kilku małych regionalnych przewoźników już w 2021 roku.

Jak donoszą informatorzy, w samolotach nowej linii będzie można liczyć na niesamowicie rozbudowany system rozrywki. Dostępne będą wszystkie filmy korporacji, a podczas wsiadania na pokład grane będą piosenki z ulubionych produkcji Disneya. Osoby odpowiedzialne za projekt rozważają także możliwość wprowadzenia bohaterów z bajek na pokład. Niektóre osoby z obsługi pokładowej będą się przebierały za postaci z uniwersum Disneya. Być może informacje z głośników będą podawane głosem Buzza z Toy Story.

Nowa linia będzie kusić pasażerów możliwością darmowego przewozu bagażu, o ile zdecydują się na spędzenie nocy w hotelu na terenie Disneylandu w ciągu 48 godzin od przylotu do Orlando. Przewoźnik będzie również miał opcję bezpośredniego transferu z i na lotnisko. Uruchomiona zostanie ekspresowa linia kolejowa do jednego z hoteli należących do Disney’a.

Same samoloty będą wypełnione motywami z bajek oraz filmów tej wytwórni. Fotele będą zdobiły podobizny Króla Lwa, Elsy z Krainy Lodu czy Buzza z Toy Story. Detale będą odwzorowaniem rzeczy znanych z bajek, a na pokładzie będzie można zjeść w iście disney’owym stylu: lody Myszki Mickey, batoniki Pocahontas i tym podobne przekąski. Jedno jest zatem pewne – nowa linia lotnicza spolaryzuje pasażerów. Albo ją pokochają albo znienawidzą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here