Darmowe bilety na samolot! Świetna akcja linii lotniczej

A jak by ktoś chciał ci dać bilet na lot za darmo? Brzmi kusząco prawda? Do 13 lipca trwa akcja promocyjna jednej z europejskich linii lotniczych, dzięki której można zdobyć bilety na wymarzoną podróż nie ponosząc kosztów! Który przewoźnik tak kusi? KLM! Warto spróbować.

Wybrane osoby mogą wziąć udział w konkursie i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jak informuje simpleflying.com, linie KLM zorganizowały konkurs na najlepszy regionalny akcent. Akcja ma na celu promocję brytyjskich społeczności. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Musisz mówić z jednym z trzech akcentów: walijskim, szkockim lub północno-wschodnim.

Kandydaci spełniający to kryterium, powinni przesłać próbkę swojego głosu do przewoźnika za pomocą oficjalnej strony linii lotniczej. Zwycięzca otrzyma darmowe bilety lotnicze z Wielkiej Brytanii do dowolnego wybranego przez siebie miejsca na świecie!

Warto spróbować! Natomiast 6 osób, które zdobędę 2. miejsca otrzymają drobne upominki, niektórzy z nich nawet darmowe bilety na lot po Europie lub bilety powrotne do Amsterdamu.

Jesteśmy dumni, że możemy ułatwić Brytyjczykom podróżowanie z ich społeczności regionalnych do miejsc na całym świecie przez Amsterdam, dzięki czemu mogą zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek przy planowaniu następnej podróży – Fahmi Mahjoub, dyrektor generalny KLM na Wielką Brytanię i Irlandię.

Zwycięzcy nie tylko wygrają darmowe bilety, ale wezmą też udział w najnowszej kampanii reklamowej przewoźnika Fly It Home, która będzie wykorzystywać ludzkie głosy do tworzenia komunikatów radiowych.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Zobacz też

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

427,346FaniLubię
33,449ObserwującyObserwuj
5,711ObserwującyObserwuj

Zobacz też