Dantejskie sceny na pokładzie! Związali ją i zakneblowali

Załoga samolotu nie ma prostego życia. Bezpośredni kontakt z pasażerami czasami jest bardzo trudny i wymaga dużej dawki cierpliwości, ale także technik radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Tym razem chwile grozy przeżyli pasażerowie lotu rejsowego z Charlotte do Dallas w Stanach Zjednoczonych.

Stewardessy zaczęły niepokojąco biegać po pokładzie i szeptać między sobą. Po jakimś czasie pilot poinformował pasażerów o sytuacji. Jak donosi Business Insider, jedna z kobiet na pokładzie przeżywała załamanie psychiczne. Nie umiała panować nad emocjami i zaatakowała stewardessy. Próbowała też otworzyć drzwi maszyny. Niestety załoga nie mogła sobie z nią poradzić i była zmuszona do wyboru nietypowego rozwiązania problemu… Pasażerkę przyklejono do fotela mocną taśmą klejącą. Sytuacja mogła doprowadzić do katastrofy.

Inna pasażerka opublikowała relację z tego lotu na TikToku. Nagrała obezwładnioną pasażerkę i rozmowę z jedną ze stewardess, która wytłumaczyła, co zaszło. Wielu pasażerów było zniesmaczonych sposobem obezwładnienia napastniczki.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here