Ci pasażerowie nie mogli opędzić się od latających intruzów! Atak na pokładzie

Do nietypowej sytuacji doszło na pokładzie samolotu linii IndiGo lecącego z Dhaki do Kolkaty. Komary nie dawały spokoju pasażerom i załodze. Jeden z podróżnych udostępnił film w sieci.

Komary na pokładzie

Na filmie widać poirytowanie pasażerów i próby przegonienia męczących owadów. Stewardesy przechodzą natomiast między podróżnymi i próbują likwidować intruzów za pomocą elektrycznej paletki na owady. To nie pierwsza taka sytuacja. Już w ubiegłym roku linie lotnicze IndiGo oficjalnie ogłosiły podjęcie kroków zapobiegawczych w postaci rozpylania środków owadobójczych przed odlotem. W samolotach miały być również zainstalowane łatki odstraszające komary. W działania zaangażował się nawet minister lotnictwa cywilnego Suresh Prabhu, który zlecił badanie problemu.

Linie lotnicze potwierdzają sytuację:

Potwierdzamy ten problem. Podejmujemy środki zapobiegawcze, takie jak regularne rozpylanie środków owadobójczych i umieszczanie łat na komary, aby zminimalizować dyskomfort.

Kamila Olejarz
Kamila Olejarz
Kulturoznawca z dziennikarską pasją. Zajmuje się wideofilmowaniem. Z wielką pasją i nieukrywaną przyjemnością robi też zdjęcia . Ma niesforną cechę, która nie pozwala jej siedzieć w miejscu. Ciągle myśli o miejscach, jakie mogłaby zobaczyć na świecie. Chętnie bierze udział w różnych projektach artystycznych. Lubi spędzać aktywnie czas. A poza pracą tańczy salsę kubańską.

Podobne artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Obserwuj nas

423,089FaniLubię
26,990ObserwującyObserwuj
5,564ObserwującyObserwuj

Najnowsze