Chciał być sprytny, a dostał zakaz latania! Pomysłem podzielił się w sieci

Chciał oszukać system, a do tego być koleżeński i podzielić się sprytnym sposobem z innymi w mediach społecznościowych. Jedni powiedzą, że taka postawa bardzo im się podoba, a linie lotnicze powiedzą: nie będziesz już z nami nigdy latał. No cóż… Jeden z pasażerów linii lotniczej Spirit Airlines miał właśnie otrzymać takie pismo, w którym dowiaduje się, że jest objęty zakazem podróżowania samolotami tego przewoźnika.

Jak informuje gazeta.pl, mężczyzna miał podzielić się na TikToku sposobem na to, co zrobić, żeby nie płacić za bagaż podręczny. Na czym sprytne rozwiązanie polegało? Pasażer pokazał, jak manipuluje przy elektronicznej karcie pokładowej w miejscu dotyczącym bagażu podręcznego (liczbę zero zamienia na jedynkę). Jednak w opisie do wideo twierdzi, że on sam nigdy nie skorzystał jeszcze z tego triku.

Prawdopodobnie nagranie trafiło do przewoźnika, ponieważ mężczyzna zamieścił na TikToku kolejne wideo, w którym pokazuje pismo, jakie dostał od przewoźnika. Wynika z niego, że pasażer został ukarany dwuletnim zakazem lotów tymi liniami z powodu poprzedniego nagrania. Jeśli spróbuje jednak zakupić bilet, będzie on anulowany a wpłaconych pieniędzy nie odzyska. Po 2 latach pasażer może starać się o zniesienie zakazu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here