Aż 2 nowe trasy Wizz Air! Kierunek plaża i góry!

Wizz Air ogłosił dziś powstanie dwóch nowych połączeń z Katowic. Polecimy do Santander i Alesund. 

Najnowsze połączenia w katowickiej siatce Wizz będzie można przetestować już od 89 zł. Do Santander polecimy we wtorki i soboty już od 15 czerwca 2019 roku. Natomiast do Alesund loty będą się odbywały w poniedziałki i piątki, a pierwszy z nich będzie miał miejsce 16 września.

Andras Rado, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział:


Cieszymy się z ogłoszenia dwóch nowych tras WIZZ z Katowic do Santander i Alesund, ponieważ stale tworzymy kolejne możliwości podróży dla naszych klientów. Od 15 lat z zaangażowaniem działamy w Polsce. Nasi pasażerowie mogą wybierać spośród 42 popularnych kierunków w katowickiej siatce połączeń, korzystając z dogodnego rozkładu lotów i niskich cen. Zachęcamy wszystkich do odkrywania tych wyjątkowych miejsc w Europie i korzystania z niskokosztowej oferty WIZZ i doskonałej obsługi na pokładzie.

Miasto Santander położone w Hiszpanii, otoczone pasmem gór i morzem, znane jest jako jedno znajpiękniejszych miast na północnym wybrzeżu Hiszpanii. Dziewiętnastowieczne budynki, urocze widoki i wspaniała lokalizacja nad Zatoką Biskajską uznawane są jedne z ładniejszych na świecie.

Z kolei Alesund to największe miasto w okręgu Møre og Romsdal w zachodniej Norwegii. Jest bramą do kultowych północno-zachodnich fiordów (wśród których szczególnie znany jest Geirangerfjord) i okolicznych gór.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here