2-dniowa wyprzedaż w Wizz Air! Przewoźnik świętuje swoje 14. urodziny

Wizz Air świętuje dzisiaj 14. rocznicę powstania. Z tej okazji ma dla Ciebie 2-dniową promocję urodzinową. W niższych cenach możesz odkryć 141 kierunków z siatki niskokosztowych połączeń Wizz.

Możesz wykorzystać nawet 30% zniżki na wszystkie trasy dla nowych rezerwacji dokonanych od teraz do godziny 23:59 19 maja. Zniżka dotyczy cen z podatkami, opłatami obowiązkowymi oraz jedną sztuką małego bagażu kabinowego. Dotyczy tylko nowych rezerwacji.

Ubiegły rok okazał się wielkim sukcesem dla Wizz Air. Przewoźnik odnotował wzrost o ponad 24% w porównaniu do poprzedniego roku, przewożąc 30 milionów pasażerów.

Wizz Air się rozwija

Obecnie trwa największa rozbudowa oferty Wizz w historii linii:

  • 21 nowych samolotów umieszczonych w europejskich bazach w ciągu zaledwie 17 tygodni
  • dodanie 70 nowych usług
  • zwiększenie liczby połączeń o 700 tygodniowo

W 2018 roku uruchomione zostały 3 nowe kierunki: Ateny, Charków i Wiedeń. Poza tym 3 maja 2018 roku Wizz Air oficjalnie rozpoczął działalność jako brytyjska linia lotnicza z siedzibą na lotnisku w Londynie Luton, a pierwszy lot odbył się między Londynem i Bukaresztem.

József Váradi, prezes Wizz Air powiedział:

Z ogromną radością świętujemy 14 rocznicę razem z naszymi pasażerami oferując im przez 2 dni ceny jeszcze niższe niż zwykle. Podczas minionych 14 lat, nasz silny i zaangażowany zespół umożliwił prawie 15 milionom pasażerów odkrywanie Europy i nie tylko dzięki niskim cenom usług Wizz. Wizz Air łączy obecnie 141 miejsc w 44 krajach (razem z naszymi najnowszymi lokalizacjami: Wiedniem, Atenami i Charkowem). Wspólnie z zespołem oczekuję na kolejny kamień milowy w naszej krótkiej historii: setny samolot Wizz.

Znajdź swój kierunek z Wizz Air

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Please enter your name here