przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli-1+
 • Dzieci-0+
 • Wiek dziecka 1-8+
 • Wiek dziecka 2-8+
 • Wiek dziecka 3-8+
 • Wiek dziecka 4-8+
 • Wiek dziecka 5-8+
 • Wiek dziecka 6-8+
 • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do ŁodziOrientacyjna cena za lot w dwie strony

więcej

Ciekawostki o Łodzi

Łódź to trzecie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i największe polskie miasto położone w całości po zachodniej stronie Wisły.

Większości z nas Łódź kojarzy się z miastem przemysłowym, tymczasem co roku w Łodzi odbywa się kilkadziesiąt festiwali i przeglądów. Warto wspomnieć o Camerimage, Festiwalu Dialogu Czterech Kultur, Międzynarodowym Festiwalu Fotografii, Festiwalu Fiesta Libre, które przyciągają coraz większe grono turystów oraz miłośników teatru, filmu czy muzyki.

Ciekawostki

 • Festiwale
  Camerimage, Festiwal Dialogu Czterech Kultur, Międzynarodowy Festiwal Fotografii, Festiwal Fiesta Libre
 • Ciekawe atrakcje turystyczne
  Teatr Wielki
 • Muzea
  Muzeum Sztuki z unikatową w skali Europy kolekcją sztuki nowoczesnej, jedyne w Polsce Muzeum Kinematografii
 • Sławni ludzie
  Marek Belka - polityk, Jan Machulski - reżyser
 • Parki
  Las Łagiewnicki znajdujący się w Łodzi jest największym miejskim kompleksem leśnym w Europie
 • Naj...
  Łódź to trzecie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i największe polskie miasto położone w całości po zachodniej stronie Wisły

W Łodzi w wielu miejscach można obcować ze sztuką teatralną. Działa tu m.in. Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi, Teatr Muzyczny, teatry dramatyczne, teatry dla dzieci. Znajduje się tu także Teatr Wielki, będący drugim pod względem wielkości gmachem operowym w kraju i jednym z największych w Europie – ponad 1300 miejsc na widowni.

Wśród wielu placówek muzealnych, które znajdują się w Łodzi, warto odwiedzić Muzeum Sztuki z unikatową w skali Europy kolekcją sztuki nowoczesnej, czy jedyne w Polsce Muzeum Kinematografii, w którym znajduje się zabytkowy sprzęt filmowy, rekwizyty ze słynnych filmów i lalki z Se-ma-fora.

Z Łodzi pochodzi wielu znanych ludzi, warto wspomnieć o Janie Machulskim, aktorze i reżyserze oraz Marku Belce, polityku i byłym premierze Polski.

W Łodzi można też odpocząć. Niewielu turystów wie, że Las Łagiewnicki znajdujący się w Łodzi jest największym miejskim kompleksem leśnym w Europie (na drugim miejscu jest Lasek Buloński w Paryżu). Obecnie istnieją 34 publiczne łódzkie parki, z których 11 uznano za zabytki kultury. Największe łódzkie parki - Piłsudskiego, Poniatowskiego, Mickiewicza, Źródliska i 3 Maja - tworzone były w oparciu o istniejące lasy. Śladem tego procesu są drzewa, znacznie przekraczające wiekiem czas założenia parków.

Jeśli wybieracie się do Łodzi na jeden z licznych festiwali, nie zapomnijcie sprawdzić naszych promocji na bilety lotnicze do Łodzi!

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz naszą ofertę na tanie loty do Łodzi. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Łodzi.

Jeżeli planujesz podróż do Polski, koniecznie sprawdź też tanie loty z Kopenhagi do Warszawy, bilety lotnicze do Katowic lub tanie loty z Brukseli do Warszawy.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Londynu do Warszawy i z Liverpoolu do Łodzi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Nowego Jorku, Okazje na loty do Gruzji, Okazje na loty do Włoch, Okazje na loty we wrześniu, Pakiety z Poznania, bilety lotnicze Okęcie Rzym Ciampino, bilety lotnicze Poznań, bilety lotnicze promocje, odszkodowanie za odwołany lot, Loty do Polski.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Plecaki na kółkach, Plecaki szkolne, Torby sportowe i Zestawy walizek.