przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Chcesz nic nie robić i zarabiać? Oto praca dla Ciebie!

Young-beautiful-woman-relaxing-in-hammock-in-a-tropical-resort-shutterstock_404404096

Jeśli chcesz, żeby Ci płacono dosłownie za robienie absolutnie niczego, to czytaj dalej. Jest praca dla Ciebie!

TUI poszukuje "zawodowych obiboków", których zadaniem będzie siedzenie (bądź leżenie do góry brzuchem) i poświęcenie się lenistwu. Jeśli zostaniesz wybrany na to stanowisko, Twoim głównym zadaniem będzie spędzanie czasu w przytulnym biurze, którego wystrój utrzymany jest w śródziemnomorskim klimacie. Podczas dnia pracy do obowiązków pracownika będzie należało wylegiwanie się, unikanie stresujących sytuacji oraz skupienie się na odpoczynku. 

Idealny kandydat nie powinien wychodzić poza schematy myślenia, nie powinien znać i stosować takich terminów jak produktywność i deadline'y, musi natomiast być koneserem drzemek, relaksu i polegiwania. Jeśli będzie miał doświadczenie w posypianiu podczas pracy, będzie to duży plus. W opisie pracy jako główny obowiązek podane jest: "nic". 

Praca i biuro do obijania się znajduje się w Sztokholmie. Niestety, oferta pracy obowiązuje na określony z góry czas, od 22. stycznia do 4. lutego. Więc z zasadzie jest to forma płatnego urlopu. TUI planuje zatrudnić 4. obiboków, którym płacić będzie za godziny nicnierobienia w systemie zmianowym (od 7. rano do 13. i od 13. do 19.). 

Aplikować o pracę można do 14 stycznia. Nie są oczekiwane CV ani listy motywacyjne. Wystarczy podać swoje dane i napisać kilka zdań o tym, jak wspaniałym jest się obibokiem, załączając swoje zdjęcie w jak najbardziej zrelaksowanej pozycji. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Fot. Shutterstock 

polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Krakowa do Paryża, z Katowic do Genewy oraz, połączeń lotniczych z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Okazje na loty na 2 tygodnie, Okazje na loty do Grecji, Okazje do Skandynawii, Okazje na walentynki, bilety lotnicze Wrocław Strachowice, tanie loty krajowe, loty po Polsce.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Ładowarki, Plecaki i torby foto, Przewodniki, mapy, książki, Walizki i Duże.