W prawo czy w lewo? Te śmieszne znaki przyprawią Cię o zawrót głowy

qatar-camel-sign-shutterstock_11631829

Czasami lubimy narzekać na wszechobecne GPSy i ich wpływ na naszą jazdę. Jednak nawet jeśli faktycznie nawigacja sprawia, że stajemy się mniej rozważni na drodze, to co nam pozostaje? Powrót do analogowego sposobu podróżowania raczej nie wchodzi w grę zwłaszcza, że znaki drogowe nie zawsze powiedzą nam prawdę.

​Wystarczy spojrzeć na poniższe znaki, by złapać się za głowę ze zgrozy. Ciekawe, jak wielu kierowców trafiło dzięki nim do celu. Niektóre z nich są wprost przezabawne.

Fot. Shutterstock


polskazachwyca.pl

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Zobacz promocje na tanie loty do Kalispell. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Kalispell.

Jeżeli planujesz podróż do USA, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Nashville, bilety lotnicze do Seattle lub tanie loty z Krakowa do Chicago.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Wrocławia do Los Angeles i z Warszawy do Nowego Jorku.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Okazje na loty z Katowic, bilety lotnicze Rzym Fiumicino, bilety lotnicze do Nowego Jorku J.F.Kennedy International, tanie loty krajowe, loty po Polsce, Lot z Warszawy do Atlanty 18 Listopada 18 Grudnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Poduszki/zagłówki podróżne, Zabezpieczenie bagażu, Torby dla dzieci, Walizki kabinowe i Duże.