Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Tanie loty do San Diego

Znajdź nas w social mediach

noc_w_san_diego
Noc w San Diego
Fot. SXC

Jedno z najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym miast na świecie – wspaniały klimat  i liczne atrakcje powodują, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jest to jedno z najpopularniejszych miejsc osiedlania się zamożnych Amerykanów. Miasto leży w najbogatszym, rajskim stanie Kalifornia, jest malowniczo położone pomiędzy wybrzeżem Pacyfiku z piaszczystymi plażami, a urokliwymi górami porośniętymi lasem, które oddzielają je od reszty kontynentu. Obecnie miasto liczy około 1,5 miliona ludzi, a cała aglomeracja ponad 3 miliony (jeśli liczyć położone już po meksykańskiej stronie miasto Tijuana liczba mieszkańców aglomeracji wzrosłaby do ponad 5 milionów).

Ceny nieruchomości w tym mieście, szczególnie takich z widokiem na morze lub w ogóle wzniesionych w sąsiedztwie plaży potrafią osiągać kilka milionów dolarów. Nawet przedmieścia są drogie, niemniej jednak nie odstrasza to potencjalnych inwestorów, którzy gotowi są zapłacić wygórowaną cenę za każdy dostępny grunt lub dom. Miasto ma dość chaotyczną architekturę,a domy wznoszone są szybko i z nienajlepszej jakości materiałów. Są one zwykle duże i przestronne, z wysokimi sufitami. Przy sprzedaży są dodatkowo komfortowo wyposażone przez developera. Każdy potencjalny klient będzie przecież chciał pochwalić się przed sąsiadami. Dość częsta w USA przypadłość tutaj osiąga naprawdę niewyobrażalne rozmiary...

Klimat San Diego jest tak wspaniały, że hotelom w tej turystycznej miejscowości zdarzało się reklamować swoje usługi, oferując gościom darmowy nocleg w razie pochmurnej pogody – w miesiącu zdarza się raptem kilka dni, kiedy nad miastem nie widać błękitnego nieba. San Diego leży właściwie na pustyni - gdyby nie nawadnianie ta zielona oaza nie miałaby prawa bytu. San Diego może się pochwalić jednym z najbardziej przyjaznych i łagodnych klimatów na kuli ziemskiej – jest tutaj wprawdzie sucho, a deszcz pada rzadko, niemniej jednak amplitudy temperatur nie są duże zarówno w ciągu dnia, jak i w ciągu roku. Przymrozki są tu ewenementem - średnia temperatura w zimie to około 10 stopni. Latem słupek rtęci rzadko przekracza 25 stopni. Najniższą zanotowaną w historii temperaturą było -2 stopnie w styczniu, a najwyższą 44 stopnie w cieniu we wrześniu.

W tym mieście o typowo turystycznym charakterze zlokalizowany jest jednak przemysł, trzeba przyznać bardzo zaskakujący... Otóż światowi potentaci produkujący telefony komórkowe ulokowali tutaj swoje centra techniczno – analityczne których celem jest testowanie sprzętu w trudnych warunkach naturalnych. San Diego z jednej strony ograniczone górami, a drugiej zaś oceanem wydaje się być do tego stworzone. Mieszczą się tutaj zakłady takich firm jak : Nokia, Sony, Kyocera, Novatel, Hughes, Qualcomm oraz wiele innych.

Wybierasz cię do San Diego? Z portalem Tanie-loty.com.pl możesz zarezerwować tanie loty do San Diego  . Tanie bilety do San Diego są w Twoim zasięgu, wystarczy że skorzystasz z naszej wyszukiwarki lotów.

Najlepsze okazje

Planujesz urlop w SIERPNIU? Wybierz coś dla siebie!30 ofert od 114 Sprawdź Lizbona? Porto? Algarve? O czym marzysz? Zwiedzaj PORTUGALIĘ12 ofert od 334 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 127 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 114 Sprawdź