Treść strony

tanie-loty-do-pakistanu

Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
 • Dorośli od 18 lat-1+
 • Młodzież 12-18 lat-0+
 • Dzieci 2-12 lat-0+
 • Niemowlęta do 2 lat-0+
 • Wybierz
Szukaj
 • polska firma
 • 20 lat na rynku
 • 600 000 klientów
 • bezpieczne płatności
 • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Loty do PakistanuOrientacyjna cena za lot w dwie strony

 • Karaczi (KHI) Quaid-E-Azam Int. Apt.od 1904Wybierz
 • Islamabad (ISB) Islamabad Aptod 3532Wybierz

Treść główna

Tanie loty do Pakistanu

Znajdź nas w social mediach

pakistan
Targ w Pakistanie
Fot. sxc

Pakistan jest wyjątkowo tajemniczym, pełnym uroku oraz zabytków architektury i kultury krajem azjatyckim. Pomimo tego, kraj ten wciąż pozostaje nieodkryty dla szerokiej rzeszy turystów. Większości z nas Pakistan kojarzy się z Himalajami oraz z islamskim państwem wojskowym, w którym króluje fanatyzm. Owszem, są tu miejsca, które lepiej omijać, takie jak tereny przy granicy z Afganistanem, ale kraj ten ma naprawdę wiele do zaoferowania. Jest to miejsce odpowiednie dla amatorów wędrówek, niezwykłych widoków i pasjonatów kultur hinduizmu i buddyzmu. To właśnie przez Pakistan biegnie spektakularna autostrada przez góry Karakorum (Karakorum Highway).

Historia

Pakistan z dumą podkreśla historię regionu, liczącą blisko 5000 lat. Co prawda Islamska Republika Pakistanu została umieszczona na mapach świata całkiem niedawno, bo w 1947 roku, ale przeszłość terytoriów, na których leży jest bardzo bogata. Kraj ten zajmuje wysoką pozycję pod względem skarbów architektonicznych, ponieważ na jego obecnym terenach istniały trzy pierwsze, starożytne cywilizacje na świecie. Pakistan jest więc skarbnicą dziedzictwa kulturalnego cywilizacji Indusu i Gandary, a także Mongołów. Nie można także zapomnieć o znaczeniu Jedwabnego Szlaku.

Atrakcje

Pakistan jest krajem islamskim, dlatego warto przed wyjazdem zapoznać się z tą kulturą, gdyż Islam kieruje tu prawie każdym aspektem życia. Prawdą jest, że polityka tego państwa jest dość niestabilna, ale wszystkie te niedogodności niweluje niesamowita gościnność, otwartość i ciekawość świata jego mieszkańców, tworzących rzadko spotykaną mozaikę narodowości i grup etnicznych. Odkrycie walorów tego fascynującego kraju może być ciekawą przygodą, nawet dla najbardziej wymagających turystów.

W ukształtowaniu terenu Pakistanu dominują góry, zaś między nimi i morzem Arabskim znajduje się Nizina Indusu. Spośród wielu atrakcji jakie ma do zaoferowania Pakistan nie powinniśmy zapomnieć o Baltistanie i wędrówce wśród masywu Karakorum, gdzie znajduje się słynny szczyt K2, zobaczeniu Moenjodaro, pozostałości po cywilizacji doliny Indusu, a także Karaczi i Lahaur.

Kiedy lecieć?

W zależności od planowanego miejsca pobytu południe kraju najlepiej odwiedzić między listopadem a kwietniem, gdyż jest wtedy chłodniej, a północ kraju od maja do października.

Jeśli macie ochotę poznać ten fascynujący kraj, portal www.tanie-loty.com.pl zaprasza do kraju miodu i kadzidła oferując wam najtańsze bilety lotnicze do Pakistanu! Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki tanich biletów, lub zapoznajcie się z naszymi promocjami!

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!7 ofert od 365 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 118 Sprawdź Planujesz wakacje w czerwcu? Znajdź idealną propozycję lotu dla siebie!30 ofert od 134 Sprawdź Tanie bilety Ryanair! Najlepsze okazje w jednym miejscu!30 ofert od 100 Sprawdź