Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Malownicza Brugia okołoweekedowo z Gdańska za 123 zł!

Malownicza Brugia okołoweekedowo z Gdańska za 123 zł!

Brugia to miasto, które zdecydowanie zasługuje na miano najpiękniejszego miasta Belgii. Zachwyca ona licznymi kanałami, urokliwymi uliczkami i dlatego nazywana jest "Flandryjską Wenecją". Zapraszamy Was na przedłużony weekend w to wyjątkowe miejsce już na początku września. A co najważniejsze cena, mimo że jest to lot Wizzair, jest dla każdego i nie wymaga posiadania karty WDC.

Będąc w mieście koniecznie posmakuj przepysznej, belgijskiej czekolady, wybierz się do oryginalnego muzeum frytek i przepłyń się łódka w samym sercu Brugii. Znajduje się tu także rewelacyjne, interaktywne muzeum pokazujące historię tego wyjątkowego miasta, które musicie odwiedzić.

Kontynuuj czytanie

Wakacyjny weekend w urzekającej Brugii za 120 zł! (lot + transfer)

Wakacyjny weekend w urzekającej Brugii za 120 zł! (lot + transfer)

Jeśli szukacie propozycji na spędzenie wakacyjnego weekendu w wyjątkowym miejscu to mamy dla Was idealną propozycję. Zapraszamy Was do Brugii. W tym pięknym belgijskim mieście, oprócz obecnych wszędzie kanałów, czeka na Was moc atrakcji. Punkty obowiązkowe to Muzeum Historii Miasta, Muzeum Czekolady, Muzeum Frytek oraz koniecznie wejście na wieżę Belfry gdzie podziwiać można wyjątkową panoramę miasta. Brugia to idealne miejsce na przedłużony lipcowy weekend.

Kontynuuj czytanie

Malownicza Brugia z Warszawy na wiosnę za 120 zł (lot + transfer z lotniska)

Malownicza Brugia z Warszawy na wiosnę za 120 zł (lot + transfer z lotniska)

Brugia to miasto w Belgii, którego nie można pominąć podczas wizyty w tym kraju. Zachwyca ona licznymi kanałami, urokliwymi uliczkami i dlatego nazywana jest "Flandryjską Wenecją". Będąc w mieście koniecznie posmakuj przepysznej, belgijskiej czekolady, wybierz się do oryginalnego muzeum frytek i przepłyń się łódka w samym sercu Brugii. Znajduje się tu także rewelacyjne, interaktywne muzeum pokazujące historię tego wyjątkowego miasta, które musicie odwiedzić.Jeśli chcesz poznać to piękne miasto to skorzystaj z naszej oferty.

Lot z Warszawy do Brukseli w terminie 13-18 kwietnia kupisz już za 78 zł. Transfer z lotniska z przewoźnikiem Flibco to koszt od 10 euro w obie strony. Możesz też wypożyczyć samochód i samodzielnie pokonać trasę z lotniska do Brugii.

Kontynuuj czytanie

Weekend w Brugii z Warszawy za 141 zł (lot + transfer)

Weekend w Brugii z Warszawy za 141 zł (lot + transfer)

Brugia to miasto w Belgii, którego nie można pominąć podczas wizyty w tym kraju. Zachwyca ona licznymi kanałami, urokliwymi uliczkami i dlatego nazywana jest "Flandryjską Wenecją". Będąc w mieście koniecznie posmakuj przepysznej, belgijskiej czekolady, wybierz się do oryginalnego muzeum frytek i przepłyń się łódka w samym sercu Brugii. Znajduje się tu także rewelacyjne, interaktywne muzeum pokazujące historię tego wyjątkowego miasta, które musicie odwiedzić.

Jeśli chcesz poznać to piękne miasto to skorzystaj z naszej oferty. Lot z Warszawy do Brukseli w terminie 18-21 marca kupisz już za 78 zł. Transfer z lotniska z przewoźnikiem Flibco to koszt od 15 euro w obie strony. Możesz też wypożyczyć samochód i samodzielnie pokonać trasę z lotniska do Brugii. 

Kontynuuj czytanie

Weekend w malowniczej Brugii za 118 zł!

Weekend w malowniczej Brugii za 118 zł!

Brugia to miasto pełne uroku i wyjątkowego klimatu. To jedno z najpiękniejszych miast w Belgii. Nie bez powodu nazywane jest "Flandryjską Wenecją". Przez miasto przepływają liczne kanały, które nadają jej klimat i sprawiają, że można się w Brugii zakochać. Mamy dziś propozycję spędzenia przedłużonego marcowego weekendu w tym urokliwym belgijskim mieście. Posmakuj przepysznych gofrów, wybierz się do muzeum frytek i przepłyń się łódka w samym sercu Brugii.

Jeśli chcesz poznać to piękne miasto to skorzystaj z naszej oferty. Lot z Gdańska do Brukseli w terminie 25-28 marca kupisz już za 76 zł. Transfer z lotniska z przewoźnikiem Flibco to koszt od 10 euro w obie strony.

Kontynuuj czytanie

Mikołajkowy weekend w malowniczej Brugii za 120 zł (lot + transfer)

Mikołajkowy weekend w malowniczej Brugii za 120 zł (lot + transfer)

Brugia to jedno z najpiękniejszych miast w Belgii. Nie bez powodu nazywane jest "Flandryjską Wenecją". Przez miasto przepływają liczne kanały, które nadają jej uroku i sprawiają, że można się w Brugii zakochać. Mamy dziś propozycję spędzenia przedłużonego grudniowego weekendu w tym urokliwym belgijskim mieście. Posmakuj przepysznej czekolady, wybierz się do muzeum frytek i przepłyń się łódka w samym sercu Brugii.

Jeśli chcesz poznać to piękne miasto to skorzystaj z naszej oferty. Lot z Gdańska do Brukseli w terminie 4-7 grudnia kupisz już za 78 zł. Transfer z lotniska z przewoźnikiem Flibco to koszt od 10 euro w obie strony.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa