Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Tanie loty. Szybko i wygodnie.

Treść główna

Zestawienie: Loty do Wielkiej Brytanii od 77 zł w obie strony! 5 kierunków do wyboru

Zestawienie: Loty do Wielkiej Brytanii od 77 zł w obie strony! 5 kierunków do wyboru

Przedstawiamy Wam zestawienie tanich lotów do Wielkie Brytanii. Do wyboru 5 kierunków z 6 polskich lotnisk. Ceny zaczynają się już od 77 zł w obie strony. 

Kontynuuj czytanie

Liverpool na weekend za 93 zł!

Liverpool na weekend za 93 zł!

Zapraszamy do Liverpoolu na ostatni wrześniowy weekend. Bezpośrednie loty z Gdańska kosztują wówczas 93 zł! 

Aby poznać cały Liverpool, dwa dni mogą stanowić nie lada wyzwanie. Miłośnicy sztuki zachwycą się zapewne monumentalnymi budowlami chociażby Katedry czy Biblioteki. Dla fanów sportu miejscem nr jeden będzie stadion miejscowej drużyny. Z kolei miłośnicy muzyki koniecznie powinni odwiedzić muzeum najsławniejszej kapeli z Liverpoolu - Beatelsów! A do tego wszystkiego nie może was ominąć nocne życie miasta. Jeśli dwa dni to za mało, możecie wydłużyć pobyt o dodatkowy poniedziałek - cena biletów nie ulegnie zmianie!

Kontynuuj czytanie

Liverpool okołoweekendowo na przełomie kwietnia i maja za 93 zł!

Liverpool okołoweekendowo na przełomie kwietnia i maja za 93 zł!

Liverpool w bardzo dobrej cenie z Gdańska!

Za cały pobyt zapłacimy jedynie 602 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 93 zł (Gdańsk - Liverpool - Gdańsk) oraz cztery noclegi za 509 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Piękna architektura, Historyczne Muzeum Okrętów Wojennych, Beatles Story (muzeum opowiadające o legendzie zespołu) czy Liverpool Football Club to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić to miasto na przełomie kwietnia i maja!

Kontynuuj czytanie

Weekend w Liverpoolu za 335 zł! (loty, noclegi, śniadania)

Weekend w Liverpoolu za 335 zł! (loty, noclegi, śniadania)

​Zapraszamy do Liverpoolu na ostatni kwietniowy weekend! Bezpośrednie loty z Gdańska kosztują wówczas 93 zł! Doliczając do tego tanie noclegi jakie znaleźliśmy, cały wypad może zamknąć się w kwocie 335 zł (a w tej cenie także śniadania)! 

Aby poznać cały Liverpool, dwa dni mogą stanowić nie lada wyzwanie. Miłośnicy sztuki zachwycą się zapewne monumentalnymi budowlami chociażby Katedry czy Biblioteki. Dla fanów sportu miejscem nr jeden będzie stadion miejscowej drużyny. Z kolei miłośnicy muzyki koniecznie powinni odwiedzić muzeum najsławniejszej kapeli z Liverpoolu - Beatelsów! A do tego wszystkiego nie może was ominąć nocne życie miasta. Jeśli dwa dni to za mało, możecie wydłużyć pobyt o dodatkowy poniedziałek - cena biletów spadnie nawet o 15 zł!

Kontynuuj czytanie

Liverpool okołoweekendowo z Gdańska za 78 zł!

Liverpool okołoweekendowo z Gdańska za 78 zł!

​​Liverpool w super cenie z Gdańska!

Za cały pobyt zapłacimy jedynie 359 zł za osobę - cena obejmuje bilety lotnicze za 78 zł (Gdańsk - Liverpool - Gdańsk) oraz trzy noclegi w centrum miasta za za 281 zł od osoby za cały pobyt. W cenę noclegów mamy wliczone śniadania.

Piękna architektura, Historyczne Muzeum Okrętów Wojennych, Beatles Story (muzeum opowiadające o legendzie zespołu) czy Liverpool Football Club to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić to miasto nawet na przełomie listopada i grudnia.


Kontynuuj czytanie

Liverpool z Gdańska za 78 zł!

Liverpool z Gdańska za 78 zł!

Liverpool - miasto Beatlesów i piłki nożnej. Jeśli jesteście fanami legendarnego zespołu muzycznego lub miłośnikiem angielskiego footballu to koniecznie skorzystajcie z naszej dzisiejszej promocji. 

Za lot z Gdańska do Liverpoolu w terminie 12-17 listopada zapłacicie jedynie 78 zł w obie strony. Cena dla lotu Wizzair jest ostateczna jeśli jesteście posiadaczami karty WDC i podróżujecie wyłącznie z bagażem podręcznym.

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa