Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Treść główna

Lato 2016: Tanie bilety na Sycylię! Loty do Trapani za 285 zł!

Lato 2016: Tanie bilety na Sycylię! Loty do Trapani za 285 zł!

Planujecie spędzić urlop we Włoszech? Polecamy Sycylię! Do Trapani - miasta położonego na zachodnim wybrzeżu tej niezwykłej wyspy - polecicie z Modlina pod koniec czerwca już za 285zł! Cała podróż - loty i noclegi ze śniadaniami - kosztować Was będzie 702zł!

Kontynuuj czytanie

Last minute: Sycylia za 286 zł w obie strony!

Last minute: Sycylia za 286 zł w obie strony!

​Oferta last minute dla miłośników Italii. Zapraszamy do słonecznego Trapani w terminie 3-7.04.2016. Cena biletów lotniczych to tylko 286 zł. Na miejscu polecamy również atrakcyjny cenowo hotel. 

Sycylia jest największą wyspą leżącą na morzu śródziemnym. To podobno najbardziej słoneczne miejsce w Europie. Sycylia to idealnie miejsce dla miłośników włoskich klimatów. Kusi pięknymi plażami, zabytkami i rewelacyjnym jedzeniem. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kuchnia włoska jest jedną z najlepszych na świecie. Do kolacji koniecznie spróbujcie lokalnego wina Marsala produkowanego w regionie Trapani. Jego nazwa pochodzi od pobliskiej miejscowości Marsala.

Kontynuuj czytanie

Bezpośrednie loty na Sycylię! Trapani z Warszawy już za 265zł!

Bezpośrednie loty na Sycylię! Trapani z Warszawy już za 265zł!

​Jeżeli szukacie ciekawego kierunku na wiosenne podróże, polecamy Sycylię w kwietniu! Wyszukaliśmy dla Was tanie loty do Trapani - miasta położonego na zachodnim wybrzeżu. 

Kwiecień to idealna pora na zwiedzanie Sycylii. A co możecie zobaczyć w Trapani i jego bezpośrednim sąsiedztwie? Na pewno warto poświęcić nieco czasu na Santuario dell' Annunziata, kościół Sant'Agostino czy Fontana di Tritone. Warto wybrać się również do położonej niedaleko Segesty, w której znajduje się dorycka świątynia - jeden z najlepiej zachowanych na wyspie greckich zabytków. Z Trapani możecie udać się także na wyspy Egadzkie, gdzie w jaskiniach zobaczycie paleolityczne malowidła naskalne.

Na Sycylię polecicie bezpośrednio z Warszawy Modlin już za 265zł! Loty odbywają się w terminie 3-7.04.2016. 

Kontynuuj czytanie

Bezpośrednie loty do Trapani w maju! Sycylia z Warszawy już za 290zł!

Bezpośrednie loty do Trapani w maju! Sycylia z Warszawy już za 290zł!

Maj kojarzy się nam z ciepłą, wiosenną pogodą idealną na wycieczki. Jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście żadnej podróży na ten miesiąc, koniecznie weźcie pod uwagę Sycylię! Szczególnie, że mamy dla Was bezpośrednie przeloty z Warszawy (Modlin) już za 290zł! Proponujemy loty do Trapani w terminie 22-26.05.2016. 

Trapani położone jest na zachodnim wybrzeżu Sycylii. Na wyspie tej zobaczyć można wiele interesujących miejsc, takich jak chociażby słynny wulkan Etna czy położona w niedalekiej odległości od Trapani Segesta z tamtejszą świetnie zachowaną starożytną świątynią. Koniecznie skosztujcie na miejscu doskonałej sycylijskiej kuchni pełnej owoców morza, do których możecie zamówić znane wino marsala pochodzące z oddalonej o ok. 30km od Trapani Marsali.

Kontynuuj czytanie

Sycylia z Warszawy w świetnej cenie! Bilety do Trapani za 167zł!

Sycylia z Warszawy w świetnej cenie! Bilety do Trapani za 167zł!

Trapani to włoskie miasto położone na zachodnim wybrzeżu Sycylii. Zobaczyć tam możecie wiele niezwykłych zabytków do których należą m.in. Santuario dell' Annunziata, kościół Sant'Agostino czy Fontana di Tritone. Warto wybrać się również do położonej niedaleko Segesty, w której znajduje się jeden z najlepiej zachowanych greckich zabytków na tej włoskiej wyspie - starożytna świątynia dorycka. Z Trapani można też udać się w krótki rejs na wyspy Egadzkie, gdzie w jaskiniach zobaczycie paleolityczne malowidła naskalne. A gdy zmęczy Was zwiedzanie, koniecznie usiądźcie w jakiejś knajpce i skosztujcie doskonałej sycylijskiej kuchni pełnej owoców morza, do których możecie zamówić słynne wino marsala pochodzące z oddalonej o ok. 30km od Trapani Marsali.

Za loty z Modlina do Trapani z wygodnymi przesiadkami w Brukseli zapłacicie jedynie 167zł! Dzięki naszej poniższej ofercie za podróż w terminie 24-29.02.2016 zapłacicie 422zł. W cenę tę wliczone są przeloty oraz noclegi ze śniadaniami.

Kontynuuj czytanie

12 dniowy urlop na Sycylii za 990 zł (lot + hotel ze śniadaniami)

12 dniowy urlop na Sycylii za 990 zł (lot + hotel ze śniadaniami)

Sycylia jest największą wyspą leżącą na morzu śródziemnym. To podobno najbardziej słoneczne miejsce w Europie. Sycylia to idealnie miejsce dla miłośników włoskich klimatów. Kusi pięknymi plażami, zabytkami i rewelacyjnym jedzeniem. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że kuchnia włoska jest jedną z najlepszych na świecie. Do kolacji koniecznie spróbujcie lokalnego wina Marsala produkowanego w regionie Trapani. Jego nazwa pochodzi od pobliskiej miejscowości Marsala. 

Podczas 12 dniowego urlopu warto pokusić się o zwiedzanie większego obszaru wyspy. Szczególnie godne uwagi są okolice wulkanu Etna oraz miejscowości Katania i Palermo.   

Kontynuuj czytanie

Nawigacja dodatkowa