Treść strony

  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 600 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny

Treść główna

Czy w Atenach jest bezpiecznie?

Odpowiedzi 12

0
nawet,nawet
0
nawet, nawet
0
Jak najbardziej bezpiecznie. No chyba że jest się atrakcyjną kobietą to Grek nie przepuści. Ogólnie wszędzie jest bezpiecznie dopóki nie znajdzie się jakiś id.... aby ten stan  rzeczy zmienić
0
Tak jest bezpiecznie, ale zawsze trzeba być pilnym
0
Ateny, pomimo okresowo występujących zamieszek, zalicza się do miast bezpiecznych. Aktualnie brak jest na stronie MSZ ostrzeżeń dla osób wybierających się do Grecji.
0
Polecam stronę MSZ gdzie są aktualne zagrożenia zarówno w Grecji jak i na całym świecie.
0
Wbrew powszechnym domniemaniom- owszem jest tam bezpiecznie. Moja koleżanka tam mieszkała pół roku kiedy to był ten napływ imigrantów i wyglądało to jedynie tak że Ateny to był jedynie przystanek dla nich do dalszej podróży. Radziła bym za to uważać na kieszonkowców czyhających na Twój portfel.
0
jest całkiem biezpiecznie
0
Byłem w styczniu 2016 i nie zauważyłem różnicy między Atenami sprzed 2 i 3 lat kiedy byłem tam poprzednio. Widziałem za to mały obóz na "przedmieściach" Glifady, ale wszystko spokojnie.
0
W listopadzie 2015 byłam i jedynie w okolicy ambasad było niepokojaco dużo ludzi, jednak poza tym było spokojnie. Grecy bardzo pozytywnie nastawieni sa tam do Polskich turystów.
Zaloguj się/zarejstruj, aby odpowiedzieć na to pytanie.  Kliknij, by się zalogować.

Najlepsze okazje

Czas pomyśleć o MAJÓWCE! Sprawdź okazje na długi weekend!10 ofert od 374 Sprawdź Tanie loty z Polski od Wizz Air30 ofert od 104 Sprawdź Tanie loty na greckie wyspy! Zakręci Wam się w głowie od tego piękna14 ofert od 306 Sprawdź Tanie loty z Warszawy! Ruszaj w podróż30 ofert od 120 Sprawdź