Treść główna

Marineland w Hiszpanii

E
 
4.5 (1)
0
Marineland w Hiszpanii

Adres

Miasto
Palafolls
Państwo
Hiszpania
Do Marinelandu, mieszczącego się w miejscowości Palafolls (nieco za Blanes) dojedziemy z Lloret de Mar (oraz innych miejscowości, jak Tossa, czy Blanes) bezpłatnym autobusem. Wstęp do parku kosztuje 20 euro. Za tę cenę można tu atrakcyjnie spędzić cały dzień, bo Marineland to dwa parki w jednym: delfinarium i morskie ZOO oraz park wodny. Delfinarium organizuje trwający ponad godzinę pokaz, podczas którego lwy morskie i delfiny pod okiem trenerów popisują się przy dźwiękach muzyki sprawnością pływania. Przy okazji wysłuchamy ciekawostek o tych morskich ssakach i o rodzinie delfinów zamieszkującej delfinarium. W zoo poznamy 32 gatunki ptaków, mamy też okazję obserwować pływające w basenie pingwinki i lwy morskie, stojąc w specjalnym tunelu pod powierzchnią wody. W amfiteatrze organizowane są pokazy lotów kolorowych, egzotycznych ptaków, prezentujące ich możliwości. Przy okazji trenerzy opowiadają widzom o ich zwyczajach w naturalnym środowisku i uczą rozpoznawać poszczególne gatunki. Druga część Marinelandu, to park wodny z typowymi atrakcjami, jakich od takiego parku oczekujemy. Możemy korzystać z przeróżnych zjeżdżalni i basenów, czy po prostu popływać. Spory wybór atrakcji od łagodnych zjazdów, przez bardzo strome ślizgi po skoki na bandżi sprawia, że możemy sobie dawkować wrażenia. Nie zapomniano też o najmłodszych, dla których stworzono specjalny Mini Park Wodny, czeka też na nich mały pociąg kursujący wokół niewielkiego jeziorka w zoo.

Marineland w Hiszpanii - mapa

Swap Start/End

Marineland w Hiszpanii - opinie

Ilość opinii: 1
Ocena łączna 
 
4.5
Łatwość dostępu 
 
5.0  (1)
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi 
 
5.0  (1)
Udogodnienia i infrastruktura 
 
3.0  (1)
Różnorodność atrakcji 
 
5.0  (1)
Cena 
 
N/A  (0)
Twoja ocena
Łatwość dostępu
Oceń łatwość dojazdu i położenie parku rozrywki
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu ten park jest ciekawy dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę parku rozrywki (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Różnorodność atrakcji
Oceń różnorodność i jakość atrakcji oferowanych przez park
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia
Czy ta opinia jest pomocna? 0 0
Świetne miejsce, wręcz rewelacyjne, które koniecznie należy odwiedzić podczas wypoczynku na Wybrzeżu Costa Brava. Wprawdzie nie posiada walorów historycznych, ale jest to atrakcja, która zadowoli wszystkich, a w szczególności rodziny z dziećmi. Osobiście zauroczona byłam tresurą delfinów, ale nawet tresura papug robi duże wrażenie. Sieć basenów i przeróżnych zjeżdżali sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przez wiele godzin można tu spędzić czas w sposób niezwykle atrakcyjny.
Ocena łączna 
 
4.5
Łatwość dostępu 
 
5.0
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi 
 
5.0
Udogodnienia i infrastruktura 
 
3.0
Różnorodność atrakcji 
 
5.0
Cena 
 
N/A

Nawigacja dodatkowa