Treść główna

Legoland w Billund

RT
 
0.0 (0)
0

Adres

Miasto
Billund
Państwo
Dania

Park rozrywki Legoland w Billund jest największą, nowoczesną atrakcją całej Danii. Park w całości został zbudowany z kilku milionów klocków firmy Lego. Wykonany z klocków smok na którym można się przejechać, spływ „drewnianą” łódką po górskiej rzece, a nawet wykonana z klocków  replika miasteczka wprost z Dzikiego Zachodu, czy najbardziej znane budynki i pomniki z całego świata zbudowane z klocków robią niesamowite wrażenie.

Na poznanie wszystkich oddanych do użytku ponad 50 atrakcji trzeba przeznaczyć kilka dni. Będąc w Legolandzie, warto odwiedzić okoliczny Park Safari w Givskud. Na powierzchni mającej ponad 60 hektarów żyje kilka tysięcy zwierząt wielu gatunków. Poruszać po parku można się swoim pojazdem albo specjalnie przeznaczonym do tego celu autobusem. Najnowszą wybudowaną część parku przeznaczono na Wyspę Goryli, które od zwiedzających oddziela otaczająca ją rzeka.

Legoland w Billund - mapa

Swap Start/End

Legoland w Billund - opinie

Nikt jeszcze nie dodał swojej opinii, bądź pierwszy(a).
Twoja ocena
Łatwość dostępu
Oceń łatwość dojazdu i położenie parku rozrywki
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu ten park jest ciekawy dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę parku rozrywki (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Różnorodność atrakcji
Oceń różnorodność i jakość atrakcji oferowanych przez park
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia

Nawigacja dodatkowa