Bambusowy las

K
 
4.3 (1)
0
Bambusowy las
Bambusowy las Sagano znajduje się na terenie popularnego wśród turystów obszaru Arashiyama, na obrzeżach miasta Kioto. Już ponad tysiąc lat temu to wspaniałe miejsce odwiedzały rodziny japońskich arystokratów.Kiedy świeci słońce i jest łagodny wiatr powoduje że drzewa kołyszą się delikatnie co wygląda bardzo malowniczo.

Bambusowy las - opinie

Ilość opinii: 1
Jesteś naszym Użytkownikiem?
Twoja ocena
Łatwość dostępu / dojazd
Oceń łatwość dojazdu i położenie miejsca
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu to muzeum może być atrakcyjne dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę muzeum (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia
Czy ta opinia jest pomocna? 0 0
Szkoda, że u nas nie ma takich lasów :(. Miejsce budzi podziw nawet wśród rodowitych Japończyków, nie słyszałam, żeby gdzieś w kraju istniał drugi taki las.
Ocena łączna 
 
4.3
Łatwość dostępu / dojazd 
 
5.0
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi 
 
5.0
Udogodnienia i infrastruktura 
 
3.0
Cena 
 
N/A

Ciekawe artykuły

Nasi użytkownicy szukali ostatnio tanich lotów z Poznania do Londynu, z Warszawy do Oslo i połączeń lotniczych z Johannesburga do Kapsztadu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty na Seszele, Okazje na loty na Boże Ciało, Okazje z Polski do 100 zł, Pakiety w grudniu, tanie loty z Gdańska do Londynu, bilety lotnicze Modlin Rzym Fiumicino, bilety lotnicze promocje, wyszukiwarka tanich lotów.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Koce, poduszki, zagłówki, Kosmetyczki dla dzieci, Torby sportowe, Walizki kabinowe i Duże.