Treść główna

Park linowy Jachranka

MM
 
0.0 (0)
0
Park linowy Jachranka
Park Linowy Jachranka to urokliwe miejsce, gdzie spędzisz aktywnie czas. Przyjedź z całą rodziną do Jachranki nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy! Zapewniamy niesamowite wrażenia na czterech zróżnicowanych trasach dostosowanych do różnych grup wiekowych i umiejętności. Park składa się z 80 przeszkód o łącznej długości aż 649m i gwarantuje wyjątkową zabawę zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dorosłych. Opisy trasMaluch - dla najmłodszych dzieci to 81m doskonałej zabawy. Składa się z 14 przeszkód razem z wejściem i zejściem. Wejście po pochylni, trójkąty, kacza kładka, pajęczyny i biedronki to tylko wybrane atrakcje dla maluchów. Trasa jest w pełni zabezpieczona poprzez osiatkowanie i dzięki temu nie wymaga dodatkowej asekuracji.

Junior - dla dzieci i młodzieży to 152m wyjątkowych atrakcji. Składa się z 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem. Wśród atrakcji mosty zwodzone, falochron, kładka „chmurki” czy też tygrysie obręcze zapewnią wspaniała zabawę zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Spróbuj swoich sił!

Standard - dla młodzieży i dorosłych to 211m szaleństwa w powietrzu. Składa się z 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem. Trawersuj po sieci, wykonuj szpagaty, przejdź tunelem z sieci oraz zostań linoskoczkiem – to wszystko jest możliwe na standardowej trasie parku linowego. Sprawdź swoje umiejętności alpinistyczne!

Trudna - dla młodzieży i dorosłych to 205m mocnej adrenaliny. Składa się z 22 przeszkód razem z wejściem i zejściem. Wysoki poziom adrenaliny gwarantowany – zjazd na bloczku po linie czyli 62m tyrolki zapewni moc wrażeń. Przejście trasy wymaga sprawności fizycznej i budzi silne emocje nawet u wytrwałych wspinaczy!

Park linowy Jachranka - opinie

Nikt jeszcze nie dodał swojej opinii, bądź pierwszy(a).
Twoja ocena
Łatwość dostępu / dojazd
Oceń łatwość dojazdu i położenie miejsca
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu to muzeum może być atrakcyjne dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę muzeum (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia

Nawigacja dodatkowa