Treść główna

Bunkers del Carmel, Barcelona

AD
 
0.0 (0)
0
Widok, Bunkers del Carmel.jpg
Wspaniały punkt widokowy, będący miejscem relaksu, odwiedzanym o zachodzie słońca zarówno przez lokalnych mieszkańców jak i coraz częściej przez turystów. Bunkers del Carmel, pochodzą z 1937 roku - czasów wojny domowej w Hiszpanii. Znajdują się na wzgórzu wznoszącym się w samym środku miasta.
Wzniesienie na którym są zlokalizowane znajduje się w środku Barcelony, co zapewnia zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta o promieniu 360 stopni. Widok jest niepowtarzalny. Ze wzgórza można obserwować różne dzielnice Barcelony, bazylikę la Sagrada Familia, wybrzeże, Montjuic a także obrzeża miasta. Żaden inny punkt widokowy nie oferuje tego, co Bunkers del Carmel.

Aby się tam dostać mamy 2 opcje: metro + spacer parkiem pod górę lub autobus bezpośredni nr V17 z Via Leitana i już króciutki spacer.

Obecnie Bunkers del Carmel odwiedzane są zwłaszcza o zachodzie słońca zarówno przez lokalnych mieszkańców jak i coraz częściej przez turystów.

Bunkers del Carmel, Barcelona - opinie

Nikt jeszcze nie dodał swojej opinii, bądź pierwszy(a).
Twoja ocena
Łatwość dostępu / dojazd
Oceń łatwość dojazdu i położenie miejsca
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu to muzeum może być atrakcyjne dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę muzeum (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia

Nawigacja dodatkowa