Treść główna

Nadrenia - Palatynat [Niemcy]

G
 
0.0 (0)
0
20150709_131554kop.jpg
Romantyczne zamki, radośni ludzie i szlachetne wino – to i o wiele więcej to właśnie Nadrenia-Palatynat! Regiony Ahr, Eifel, Hunsrück, Naheland, Mozela-Saara (Mosel-Saar), Paatynat (Pfalz), Hesja Nadreńska (Rheinhessen), Romantyczny Ren (Romantischer Rhein) i są ze swoimi rozłożystymi winnymi wzgórzami, drzemiącymi wulkanami i tętniącymi życiem miastami tak różnorodne i zachwycające, jak sami ludzie!
Biegnące przez czarowne krajobrazy trasy rowerowe zapraszają do odkrywczych podróży szczególnego rodzaju. Podczas wycieczek po certyfikowanych rowerowych ścieżkach kraj ukazuje się ze swojej najpiękniejszej strony!

Dzięki urozmaiconym szlakom wędrownym, wśród których znajdują się skategoryzowane trasy długodystansowe i liczne certyfikowane szlaki krótkodystansowe i okrężne, Nadrenia-Palatynat jest prawdziwym wędrownym cudem. Gdy udasz się na pieszą wycieczkę, czy to grzbietami średniogórza, czy dolinami rzek, ujrzysz zapierające dech panoramy i doznasz wspaniałych wrażeń z obcowania z przyrodą w jednym z najpiękniejszych krajobrazów Niemiec.

Nadrenia - Palatynat [Niemcy] - opinie

Nikt jeszcze nie dodał swojej opinii, bądź pierwszy(a).
Twoja ocena
Łatwość dostępu / dojazd
Oceń łatwość dojazdu i położenie miejsca
Atrakcyjność dla rodzin z dziećmi
Oceń w jakim stopniu to muzeum może być atrakcyjne dla dzieci
Udogodnienia i infrastruktura
Oceń udogodnienia i infrastrukturę muzeum (toalety, punkty gastronomiczne itp.)
Cena
Jeśli atrakcja jest płatna, oceń czy i w jakim stopniu jest warta swojej ceny: 1 gwiazdka - wstęp bardzo drogi, 5 gwiazdek - wstęp adekwatny do swojej ceny
Twoja opinia

Nawigacja dodatkowa