Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 12 kwi 2019 11:51, Milena Goc

Niezapomniany city break w Budapeszcie! Przeloty, noclegi i wejście do term za 439 zł!

Niezwykle malownicza stolica Węgier, zachwycająca o każdej porze roku. Zaplanujcie czerwcowy city break korzystając z wyszukanych okazji i i zarezerwujcie tanie przeloty z Warszawy, noclegi w hotelu oraz dodatkową atrakcję – wejście do  słynnych term

Lot Airline W6 Logo

Warszawa ⇄ Budapeszt (WAW - BUD)

wtorek 18 cze 2019 czwartek 20 cze 2019 bagaż podręczny w cenie 193 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel Obiekt easyHotel Budapest Oktogon szczyci się znakomitą lokalizacją w centrum miasta w dzielnicy Peszt, zaledwie 1 przecznicę od terenu objętego patronatem UNESCO, przy skrzyżowaniu ulic Andrassy i Oktogon. Do dyspozycji Gości oddano komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami.

EasyHotel Budapest Oktogon

centrum miasta darmowy internet widok na ogródwspaniały personel 83noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Wejście do słynnych term!

19 czerwca 2019

Łaźnie Gellért to jedna z największych atrakcji stolicy Węgier i największy tego typu kompleks w Europie. Podczas wypadu do Budapesztu możecie miło spędzić czas korzystając z kąpieli w gorących źródłach. To atrakcja, którą koniecznie trzeba odwiedzić. 

80 Sprawdź bilet
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Warszawy do Budapesztu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Budapesztu do Warszawy.

Jeżeli wybierasz się na Węgry, prawdopodobnie zainteresują Cię tanie loty z Warszawy do Budapesztu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Amsterdamu, Okazje na loty na wakacje, Wycieczki na słoneczne wyspy, Loty, Okazje na loty z Polski do Skandynawii, połączenia z Katowic do Genewy, loty z Warszawy do Rzymu, bilety lotnicze, tanie loty krajowe, Loty w Grudniu.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Mapy zdrapki, Saszetki i portfele, Plecaki dla dzieci, Torby dla dzieci i Torby sportowe.