Treść główna

Gdzie na Mikołajki? Grudniowe oferty tanich lotów do europejskich stolic

Zastanawialiście się już jaki prezent dać swoim najbliższym na Mikołajki?  Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl przygotowało  kilka propozycji wyjazdów w okolicach magicznej daty - 6 grudnia. Znajdziecie tu naprawdę tanie loty z różnych regionów Polski oraz kilka tanich wycieczek. 

Loty z Polski Północnej

Dla mieszkańców Gdańska i okolic mamy trzy propozycje tanich lotów - wszystkie poniżej 160 zł/os. za lot w dwie strony!
1. Lot do Amsterdamu, a właściwie na lotnisko w Eindhoven już za 144 zł/os. w swie strony z opłatami. Z lotniska w Eindhoven bardzo łatwo dostaniecie się do Amsterdamu, miasta które jest kwintesencją wolności i natychmiast budzi sympatię każdego turysty. Zarezerwuj bilet z Gdańska do Eindhoven w terminie 5-8 grudnia za 144 zł/os. w dwie strony z opłatami.
2. Lot do Sztokholmu Skavsta. Wylot 2 lub 3 grudnia, powrót 6 grudnia. Cena za bilet w dwie strony to również 144 zł/os. w dwie strony z opłatami. Niesamowita atmosfera starówki, muzeum techniki czy wesołe miasteczko Grona Lund - każdy znajdzie w Sztokholmie coś dla siebie. Marzysz o wyprawie do stolicy Szwecji? Wybierz tanie loty z Gdańska do Sztokholmu!
3. Tym, kórzy uwielbiają niemieckie jarmarki adwentowe, polecamy lot z Gdańska do Frankfurtu w terminie 4-7 grudnia. Bilet w dwie strony to koszt 158 zł/os. razem z opłatami.

Loty z Polski Środkowej

Mieszkańcom Centralnej Polski proponujemy dwa połączenia.
1. Coś dla fanów piłki nożnej i Borussii Dortmund, gulaszu z cebulą i dobrego piwa. Lot na trasie Łódź - Dortmund w terminie 4-7 grudnia, w dwie strony już za 184 zł/os. ze wszystkimi opłatami!
2. Opcja dla mieszkańców stolicy - lot do przepięknej Skandynawii, która jest fascynująca o tej porze roku. Lot do Sztokholmu z Warszawy w terminie 2-8 grudnia dostępny jest za 214 zł/os. w dwie strony ze wszystkimi opłatami. Zapraszamy na wycieczkę do Szwecji!

Loty z Polski Południowej

Mieszkańcom Polski Południowej proponujemy 4 kierunki w atrakcyjnych cenach - loty w dwie strony od 144 do 214 zł za osobę.
1. Bruksela. Weekend spędzony w stolicy Belgii to doskonała okazja na kupienie prezentów świątecznych - szczególnie tych z czekolady. Lot z Katowic do Brukseli Charleroi w terminie 4-7 grudnia to jedynie 144 zł/os. w dwie strony z opłatami!
2. Dla miłośników Danii i Szwecji - lot do Malmo za 144 zł/os. w dwie strony z opłatami, dokładnie w tym samym terminie. 
3. Specjalnie dla fanów piłki nożnej i piwa - lot z Katowic do Dortmundu w terminie 4-7 grudnia za 184 zł/os. w dwie strony ze wszystkimi opłatami.
4. Lot do Mediolanu Bergamo w dwie strony za 214 zł/os. ze wszystkimi opłatami, pobyt w terminie 3-8 grudnia. Mediolanu nie trzeba nikomu przedstawiać. Warto odwiedzić to przepiękne miasto właśnie w okolicach 7 grudnia, kiedy to hucznie obchodzony jest Dzień Św. Ambrożego. W Basilica di Sant'Ambrogio odbywają się uroczystości, a plac przed kościołem pokrywa się kolorowymi straganami.

Wycieczki

Dla tych, kórzy wolą wycieczki autokarowe, też mamy kilka propozycji. Najpierw sobotnia (4.12) wyprawa na Drezdeński Jarmark swiąteczny. Wyjazdy są możliwe z wielu miast. Cena wycieczki to tylko 139 zł za osobę! Świetna okazja, by już teraz poczuć magię nadchodzacych świąt i zakupić kilka prezentów dla najbliższych.
Druga propozycja też w rozsądnej cenie to wycieczka do Wiednia z bogatym programem zwiedzania oraz możliwością odwiedzenia adwentowego jarmarku na dziedzińcu pałacu Schőnbrunn. Wiedeń jest na wyciągnięcie ręki juz za 279 zł!

Nawigacja dodatkowa