Treść główna

Rezerwacje wycieczek – nowość w ofercie Grupy Tanie-Loty.com.pl

Serwis Tanie-Loty.com.pl uruchomił nowe strony rezerwacyjne z wycieczkami do najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w blisko 70 krajach na świecie.

Każdy użytkownik na Tanie-Loty.com.pl może teraz wybierać i porównywać oferty wczasów na całym świecie, m.in. w: Egipcie, Grecji, Portugalii, Tunezji, Chorwacji i wielu innych.

Bogata oferta turystyczna umożliwia spędzenie urlopu zarówno blisko domu, jak i w jednym z egzotycznych krajów Afryki lub Azji.

Baza serwisu wykorzystuje zasoby największych na świecie touroperatorów. Internauci mogą więc wybrać tu swoją podróż marzeń - plaże Sharm El Sheikh, kolonialne zaułki Santo Domingo, rajskie Malediwy, sawanny Kenii - wszystko to jest dostępne w jednym miejscu, wystarczy jedno kliknięcie...

Intuicyjne narzędzia rezerwacji

Wyszukiwarka ofert turystycznych pozwala w prosty sposób odnaleźć najlepsze wczasowe propozycje, dobrane według określonych kryteriów.

Podstawowe dane takie jak: cel, termin, podróż w pojedynkę bądź w towarzystwie dzieci, można modyfikować przez zaznaczenie wybranych opcji z długiej listy udogodnień wypoczynkowych.

„Udogodnienia” pozwalają dopasować wyniki wyszukiwania i wybór oferty tak, by spełniała ona wymagania każdego turysty, np.: hotel z siłownią i blisko plaży, dodatkowe atrakcje i możliwość skorzystania z zajęć sportowych, wycieczki objazdowe, animacje dla dorosłych, bezpłatny dostęp do szybkiego internetu i wiele innych.

Dla tych, którzy nie lubią lotów czarterowych i zorganizowanych wycieczek, idealną alternatywą są  loty w promocyjnych cenach, dostępne w Centrum Rezerwacji Tanie-loty.com.pl.

Rezerwacja wczasów na Tanie-Loty.com.pl to kolejny krok do zintegrowania kompleksowej obsługi podróżnych w jednym serwisie. Wycieczki uzupełniają wachlarz dostępnych w serwisie usług, tj.: rezerwacje biletów lotniczych, hoteli oraz wynajem samochodów.

Nawigacja dodatkowa