Treść główna

Konkurs "Słoneczne wakacje z Panthenolem"

Rusza nowy, letni konkurs Tanich Lotów. Tym razem do wygrania jest 15 zestawów akcesoriów wakacyjnych oraz walizka podróżna!

Przez 3 kolejne czwartki - 5, 12 i 19 sierpnia - około godziny 18:00 na tablicy profilu Tanie Loty na Facebooku będą pojawiać się pytania konkursowe. Odpowiedzi na pytania należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdorazowo 5  osób, które przyślą swoje poprawne odpowiedzi jako 5., 50., 75. i ostatnie z kolei, otrzyma zestawy wakacyjnych akcesoriów ufundowanych przez Panthenol :) Spray.

Uczestnicy, którzy będą odpowiadać najszybciej na wszystkie pytania grają natomiast o piękną walizkę podróżną (szczegóły w Regulaminie Konkursu). Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi 20 sierpnia 2010 na tablicy profilu Tanie Loty na Facebooku.

Konkurs przeznaczony jest dla fanów profili Tanie Loty i Panthenol :) Spray na Facebooku.

Nagrody:

  • nagroda główna - walizka podróżna
  • nagrody dodatkowe - 15 zestawów wakacyjnych (w skład zestawu wchodzi plecak z logo Panthenol :) Spray, wraz z gadżetami Panthenol: turystyczna apteczka, przybornik do szycia, 2 czapeczki, brelok oraz zawieszka).

Fundatorem nagród w konkursie jest Panthenol :) Spray.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją zasad Regulaminu Konkursu.

Nawigacja dodatkowa