Treść główna

Dzienniki podróży - nowa funkcjonalność w Społeczności Podróżników Tanie-loty

Społeczność Podróżników Tanie-Loty.pl, serwis dający podróżnikom możliwość dyskutowania, wymiany doświadczeń i nawiązywania znajomości prezentuje nowość na polskim rynku podróżniczym - Dzienniki Podróży.

Dzienniki podróży na Społeczności Tanie-Loty.pl pozwalają na dodawanie przebytych oraz przyszłych podróży, a dzięki możliwości połączenia konta z serwisem Facebook, zalogowanie w serwisie jest szybkie i bezpieczne.

Dzienniki podróży to nie tylko dziennik lotów, ale kompletny dziennik z podróży, jedyne w swoim rodzaju tak kompletne rozwiązanie do rejestrowania swoich wyjazdów i wycieczek. 

Można w nim dodawać:

  • podróż lotniczą
  • przejazd autobusem
  • przejazd pociągiem
  • przejazd motocyklem
  • podróż statkiem
  • pieszą wyprawę
  • przejazd rowerem
  • przejazd samochodem

 

"Dodatkowo mozna też zapisać miejsce noclegu, zwiedzone miejsca oraz odwiedzone restauracje! Co ważne, dzienniki podróży to narzędzie nie tylko do zapisywania zrealizowanych wypraw, ale też planowania przyszłych podróży, gdyż dodając etapy można ustawić ich datę w przyszłości. Taka podróż zyskuje status "planowanej".

Istotnym elementem każdej podróży są zrobione fotografie. Już nie trzeba ich szukać na dysku czy na karcie pamięci! Można utworzyć nowy album i przypisać go  do swojej podróży!"- mówi Anna Pustizzi z Centrum Rezerwacji Tanie Loty.

newsletter-special-dziennik

Od niedawna można też pobrać statystyki swojego dziennika podróży i umieścić je na swoim blogu lub forum w formie widżetu. Kod można pobrać jako html lub bbcode.

Społeczność jest integralną częścią Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl, które komunikuje się już ze swoimi użytkownikami w mediach społecznościowych, m.in. za pośrednictwem profilu Tanie Loty na Facebooku (ponad 257 000 fanów). Dziennik podróży na Społeczności Podróżników to kolejny krok w realizacji strategii komunikacyjnej serwisu Tanie-Loty.com.pl, skierowanego do amatorów niezależnej turystyki. Pomaga on swoim użytkownikom podróżować tanio po świecie, dostarczając: informacji, funkcjonalnych narzędzi do wyszukiwania, sprawdzonych wiadomości z rynku podróży lotniczych, praktycznych porad i przewodników po wartych odwiedzenia miejscach. Serwis promuje również samodzielne podróżowanie poprzez sprawowanie patronatów medialnych nad wyprawami polskich podróżników do mało popularnych miejsc na całym świecie.

Nawigacja dodatkowa