Treść główna

Wakacyjne domy - nowa alternatywa dla turystów

Na polskim rynku wystartował właśnie nowy serwis turystyczny wakacyjne-domy.pl, umożliwiający wynajęcie przez internet domu na czas urlopu w wybranym miejscu na świecie. Projekt ten to ciekawa alternatywa dla osób podróżujących z rodzinami lub znajomymi oraz planujących wakacje samodzielnie. Zwłaszcza, że baza oferowanych nieruchomości jest ogromna, ich standard wysoki, a ceny za wynajem konkurencyjne w porównaniu z kosztami pobytu w hotelach.

Wakacyjne-domy.pl zasiliły grupę serwisów, należących Centrum Rezerwacji Tanie Loty. W bazie serwisu znajduje się ponad 150 000 apartamentów i domów do wynajęcia na urlop w niemal 40 krajach całego świata. Serwis powstał we współpracy z certyfikowanym, międzynarodowym systemem rezerwacyjnym edom.pl.

Serwis wyposażony jest w prostą, intuicyjną wyszukiwarkę, umożliwiającą filtrowanie ofert według dowolnych kryteriów (np. region, liczba sypialni, pobyt ze zwierzętami, długość pobytu itp.). Wszystkie oferty zawierają szczegółowe opisy udogodnień nieruchomości i atrakcji w okolicy, opatrzone są zdjęciami oraz opiniami użytkowników, którzy już z niej skorzystali.

Wyszukiwarka wakacyjnych domów działa od dwóch dni w ramach Centrum Rezerwacji. Już można dokonywać w niej rezerwacji nieruchomości online, wybierając dogodną metodę płatności (system transakcyjny honoruje również bony podróżne). Serwis stanowi uzupełnienie szerokiej oferty turystycznej centrum.

Nawigacja dodatkowa