Treść główna

Ekspansja aplikacji Fligo.pl na urządzenia mobilne

Darmowa aplikacja turystyczna Fligo.pl, służąca do rezerwacji biletów lotniczych już do pobrania dla użytkowników urządzeń mobilnych ze wszystkimi najważniejszymi systemami operacyjnymi: IOS, Android i Windows Phone. Dotąd aplikacja była dostępna tylko w wersji na iPhone i iPad (HD). Jej twórcy przygotowali właśnie jej aktualizację (wersja 1.2) oraz opublikowali wersję Fligo dla pozostałych systemów. Autorem aplikacji jest wrocławska agencja interaktywna Artweb-Media.

Dzięki aplikacji Fligo, działającej w oparciu o nowy, unikatowy algorytm Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.pl, użytkownik z łatwością wyszuka, porówna i zarezerwuje bilet lotniczy - wszystko w obrębie jednej aplikacji. Błyskawicznie przeszukuje ona bazy danych największych światowych systemów rezerwacyjnych i prezentuje użytkownikowi najlepsze znalezione propozycje lotów.

Proces rezerwacyjny na Fligo jest krótki i prosty:

Krok 1. Wybór połączenia.
Krok 2. Podanie dat planowanego lotu - Fligo wyszukuje oferty.
Krok 3. Wybór odpowiedniej oferty.
Krok 4. Rezerwacja.

Aplikację można pobrać za darmo:

Alternatywą dla aplikacji jest natomiast strona mobilna m.fligo.pl.

Fligo zyskało już uznanie w App Store, gdzie po debiucie jesienią 2011 roku szybko znalazło się w czołówce najchętniej pobieranych, polskich aplikacji turystycznych. Twórcy wierzą, że wersje aplikacji na pozostałe systemy powtórzą ten sukces.

Nawigacja dodatkowa