Nagłówek strony

Treść główna

Ekspansja aplikacji Fligo.pl na urządzenia mobilne

Darmowa aplikacja turystyczna Fligo.pl, służąca do rezerwacji biletów lotniczych już do pobrania dla użytkowników urządzeń mobilnych ze wszystkimi najważniejszymi systemami operacyjnymi: IOS, Android i Windows Phone. Dotąd aplikacja była dostępna tylko w wersji na iPhone i iPad (HD). Jej twórcy przygotowali właśnie jej aktualizację (wersja 1.2) oraz opublikowali wersję Fligo dla pozostałych systemów. Autorem aplikacji jest wrocławska agencja interaktywna Artweb-Media.

Dzięki aplikacji Fligo, działającej w oparciu o nowy, unikatowy algorytm Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.pl, użytkownik z łatwością wyszuka, porówna i zarezerwuje bilet lotniczy - wszystko w obrębie jednej aplikacji. Błyskawicznie przeszukuje ona bazy danych największych światowych systemów rezerwacyjnych i prezentuje użytkownikowi najlepsze znalezione propozycje lotów.

Proces rezerwacyjny na Fligo jest krótki i prosty:

Krok 1. Wybór połączenia.
Krok 2. Podanie dat planowanego lotu - Fligo wyszukuje oferty.
Krok 3. Wybór odpowiedniej oferty.
Krok 4. Rezerwacja.

Aplikację można pobrać za darmo:

Alternatywą dla aplikacji jest natomiast strona mobilna m.fligo.pl.

Fligo zyskało już uznanie w App Store, gdzie po debiucie jesienią 2011 roku szybko znalazło się w czołówce najchętniej pobieranych, polskich aplikacji turystycznych. Twórcy wierzą, że wersje aplikacji na pozostałe systemy powtórzą ten sukces.

Nawigacja dodatkowa