Tanie-Loty.com.pl ogłaszają konkurs na nazwę swojej społeczności

14 czerwca 2011 rozpoczął się konkurs na nazwę i hasło promocyjne Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl. Nagrodami w konkursie są walizki i torby podróżne Travelite, akcesoria podróżne oraz roczne prenumeraty magazynu Voyage. Zgłoszenia będą przyjmowane do 5 lipca, do godziny 13.00.


Organizatorem konkursu jest Artweb-Media, wydawca serwisów rezerwacyjnych Grupy Tanie-Loty.com.pl. Partnerem i sponsorem nagród jest sklep internetowy HighClass.pl. Celem inicjatywy jest zaangażowanie użytkowników Społeczności Podróżników w tworzenie jej tożsamości. Serwis istnieje od miesiąca i liczy obecnie blisko 1000 członków.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest rejestracja w serwisie i wypełnienie krótkiej ankiety opinii o Społeczności Podróżników. Strona ma prosty interface i jest zintegrowana z serwisem Facebook.com, co ułatwia rejestrację oraz logowanie.

Oceny zgłoszonych do konkursu pomysłów dokona 5-osobowe jury złożone z członków redakcji serwisu Tanie-Loty.com.pl. Dla autorów najlepszych propozycji przewidziane są następujące nagrody ufundowane przez HighClass.pl:
walizki Travelite (różnej pojemności), torba podręczna Travelite, kosmetyczki podróżne Roncato, kłódki do bagażu Pacsafe.

Ponadto jury  konkursowe może również przyznać subiektywne wyróżnienia za wybrane propozycje internautów, w postaci rocznych prenumerat ekskluzywnego magazynu o podróżach „Voyage”.

Udział w konkursie można wziąć na stronie: http://artweb-media.com/badanie-ankietowe/index.php?sid=38828&lang=pl.

Więcej informacji o konkursie:

Regulamin Konkursu

Strona eventu w Społeczności Podróżników

Strona Społeczności Podróżników