Wyszukiwarka biletów lotniczych

przelot złożony
1 pasażer
  • Dorośli od 18 lat-1+
  • Młodzież 12-18 lat-0+
  • Dzieci 2-12 lat-0+
  • Niemowlęta do 2 lat-0+
  • Wybierz
Szukaj
  • polska firma
  • 20 lat na rynku
  • 500 000 klientów
  • bezpieczne płatności
  • gwarancja najniższej ceny
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do Meksyku (miasta)Orientacyjna cena za lot w dwie strony

Treść główna

Lotnisko w Meksyku w Toluca

(kod IATA: TLC, kod ICAO: MMTO)

Międzynarodowe lotnisko położone w Toluca, w stanie Mexico, w Meksyku. Jest to część Mexico City Metropolitan Airport, dzięki temu niedawno unowocześniono go żeby mógł obsługiwać ruch pasażerski miasta Toluca. Głównie obsługuje głównie tanich przewoźników latających do miasta Meksyk (które z różnych względów nie lądują na głównym lotnisku w Meksyku), takich jak Interjet i Volaris, a ostatnio Aeromexico Connect. Jest uważany za alternatywę dla głównego lotniska Mexico City International Airport, ponieważ jest to tylko 30 minut lub 40 km od dzielnicy finansowej Santa Fe i posiada najdłuższy pas startowy w Meksyku W 2008 roku lotnisko obsłużyło prawie 4,5 miliona pasażerów.

Do dyspozycji pasażerów są dwa terminale pasażerskie – krajowy i międzynarodowy, które oferują pasażerom wiele usług i udogodnień w tym restauracje, bary, kawiarnie, sklepy, i punkt informacji lotniskowej Lotnisko jest bardzo małe, ale ciągle się rozwija.

Użyteczne informacje
Wszelkich informacji dotyczących podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu +52 (01)722 2730982 lub e.mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów. Do dyspozycji pasażerów są Thifty, Europcar i Security car renta. Biura znajdują się w hali przylotów Terminala 1. Więcej informacji na stronie: http://www.am-ait.com

Lotnisko oferuje parkingi przy obu terminalach oraz parking wielopoziomowy na około 2000 samochodów. Cennik znajduje się na stronie: rent a car.

Komunikacja
Komunikację z miastem i okolicą zapewniają taksówki i minibusy. Dojazd z Santa Fe zapewnia autostrada Mexico-Toluca potem Paseo Tollocan i Blvd. Miguel Alemán.

TAKSÓWKI
Postój taksówek znajduje się przed terminalem 1.

TRANSPORT AUTOBUSOWY
Transport miniautobusowy zapewnia firma Camminate. Więcej informacji na stronie: www.caminate-aeropuerto.com.mx.

Tani przewoźnicy oferują często bezpłatny transfer do miasta dla swoich pasażerów.

Interjet oferuje transport na lotnisko w Toluca z: World Trade Center, Antara Shopping Mall Santa Fe Shopping Mall i Holiday Inn Toreo.

Oficjalna strona internetowa lotniska
www.am-ait.com

Adres
Domicilio Conocido S/N Aeropuerto Internacional de Toluca,
San Pedro Totoltepec,
Toluca,
México C.P. 50226

Główni przewoźnicy
Międzynarodowy port lotniczy w Toluca obsługują między innymi następujące linie lotnicze: Aeromexica Connect, Interjet i Volaris,

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!

Nawigacja dodatkowa