przelot złożony
loader
loader
1 pasażer
  • Dorośli-1+
  • Dzieci-0+
  • Wiek dziecka 1-8+
  • Wiek dziecka 2-8+
  • Wiek dziecka 3-8+
  • Wiek dziecka 4-8+
  • Wiek dziecka 5-8+
  • Wiek dziecka 6-8+
  • OK
Szukaj
Wszystkie linie lotnicze. Rezerwuj wygodnie.

Loty do EindhovenOrientacyjna cena za lot w dwie strony

więcej


Lotnisko w Eindhoven

(kod IATA: EIN, kod ICAO: EHEH)

Międzynarodowe lotnisko położone 14 kilometrów od centrum miasta. Przez ostatni okres wzrosła liczba obsługiwanych połączeń dzięki połączeniom, które oferują tanie linie lotnicze. Rocznie lotnisko obsługuje ponad 1,5 miliona pasażerów. Jest drugim pod względem wielkości lotniskiem w Holandii (po lotnisku Schiphol, które obsługuje rocznie 46 milionów pasażerów).

Lotnisko posiada jeden terminal pasażerski. Do dyspozycji pasażerów na lotnisku są restauracje, sklepy, centrum biznesowe, pokoje dla matki z dzieckiem, Internet. Istnieją także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Użyteczne informacje

Wszelkie informacje dotyczące podróży i lotniska można uzyskać pod numerem telefonu: 31(0)40 29 19 818.

Punkt informacji lotniskowej znajduje się w głównym holu terminala. Można tam nabyć m.in. bilety, karty telefoniczne, czy znaczki. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 05:45 - 23:00, sobota 08:00 - 20:00, niedziela 10:00 - 22:00. Terminal jest nieczynny w nocy. Nocowanie na terenie terminala i w pobliżu jest niemożliwe.

Lotnisko umożliwia wypożyczenie samochodów. Do dyspozycji pasażerów są Avis, Hertz, Europcar, Sixt i National.

Zmotoryzowani pasażerowie mają do dyspozycji płatne parkingi przed terminalem. Razem dostępnych jest ponad 1500 miejsc parkingowych na parkingach krótko- i długoterminowych. Najbliżej terminala położony jest parking krótkookresowy P1. Pierwsze 15 minut postoju jest bezpłatne na wszystkich parkingach. Pełen cennik znajduje się na oficjalnej stronie lotniska.

Komunikacja

Tuż obok lotniska znajduje się autostrada A2, którą możemy dojechać do południowej części Eindhoven, a także do północnej części Hertogenbosch, Utrecht i Amsterdamu. Do Amsterdamu można dostać się z lotniska pociągiem lub autobusem. Wszystkie opcje dojazdu do/z lotniska znajdziesz tutaj.

Oficjalna strona internetowa lotniska

www.eindhovenairport.com

Adres

Eindhoven Airport
Luchthavenweg 25
5657 EA Eindhoven,
Netherlands

Główni przewoźnicy

Lotnisko obsługują między innymi następujące linie lotnicze: Ryanair, Transavia, VLM, Wizzair, Aer Lingus, Germania, Onur Air, Iceland Express.

Tylko w Tanie-Loty.pl parking przy lotnisku w super cenie!

Do każdego zakupu otrzymujesz kod zniżkowy.

Sprawdź swoje rabaty

Alerty cenowe

Ustaw gdzie i kiedy chcesz lecieć, a my zajmiemy się resztą!